Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, társkereső szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, társkereső szerintetek romboló?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a társkereső oldalak (saját véleményem) nagyon toxikus környezet és romboló. Tudjátok, bunkó a csaj, le sem tojik, fellengzős stb. Szinte csak társkeresőztem, és tényleg nagyon demoralizáló már.


Nagyon mérges voltam tegnap, ezért megszólítottam két lányt, random az utcán. Volt barátom szöveg, viszont tök normálisak voltak. Meg is köszöntem nekik, hogy kulturáltan (még ha nem is jöttem be és szinglik voltak) tudták ezt tálalni. Egyik mondta is, hogy jó, hogy élőben odamentem.


Lényeg: társkereső nekem már az önbecsülésem tropára tette. Inkább már kivonulót fújok az egész csajozás témából az ottani tapasztalataim miatt. Lehet mázlim volt, de tegnap jó élmény volt az a kettő beszélgetés is...


Nektek mi a tapasztalataitok? Csak én vagyok így vele, hogy megalázó már a netes "talpnyalás"? Ja..nem érdekel a pua, nem vagyok pua, és légyszi, ha szekta tag vagy, azt ne itt a kommentek közt terjeszd.(Y)


2017. aug. 6. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olvasnivaló, hogy mik mennek ott:


[link]


[link]

2017. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A badoo negy eve nahyon jo volt. Kevesen vetkoztek, egy randik is voltak,de legalabb facebook beszelgetesek.


Ma...iszonyat. minden fizetos, mindenki melltartoban vagy a kiskutya szajaban van. De az egyszavas beszelgetesek mar hatalmas elorelepes foleg ugy ha az elejen kiderul hogy nem azorszag masik feleben van es nem azert van ott mert baromira unatkozik.


Pocsek, megalazo, idopazarlo

2017. aug. 6. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!