Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 39 éves pasi még mindig az anyjával lakik és még mindig egy betanított munkás egy kis cégnél, az lehet vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez számít? Meg a külső? (Amúgy a korához képest átlagos külsejű)
2017. aug. 6. 15:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
49%

8. Szerintem egy csepp elszálltság nem volt az írásomban. De ahogy látom neked úgy alapvetően a diplomás nőkkel van bajod.

csak nem fáj, hogy van nő aki megél a saját lábán, és talán több is nálad? :)


Na, de hagy halljuk, mi az a "nem büfészakos" diploma? :)

2017. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

Tehát 39 éves szűz vagyok anyámmal élek. Lennél a csajom ?

Hát szerintem a választ magadtól is tod.

Inkább felejtsd el a dolgot.

2017. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként marhára érdekelne, hogy egy ilyen férfi mit tud nyújtani egy nőnek?


Családot nem valószínű, hisz lassan kifut a korból, egzisztenciája sincs. Összeköltözni akár egy albérletbe? De eddig erre sem volt igénye, most is a mamával lakik.


Kizárólag valami nagyon hasonló életúttal rendelkező nő számára lehet vonzó, de persze ilyenkor derül ki, hogy a hasonló kérdezők a cég marketingigazgatójára fenik a fogukat (mint az a portás kérdező aki folyton azt tudakolja, hogy valami céges toptündérkénél vajon milyen esélye van)

2017. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
21%
#11-es, #8-as vagyok: de, nagyon ott van az, hogy el vagy szállva magadtól. De nem tudom, mire fel. Egy diplomát megszerezni nem nagy kunszt, ha szorgalmas valaki. Csak akarat és elszántság kérdése. Viszont utána boldogulni általában már nem olyan könnyű az életben hátszél nélkül. Nem tudom, miféle projekciót alkalmazol rám nézve, hogy csak nem bánt, hogy van diplomás nő, aki több is nálam? Mondd, ezt honnan szülted meg? Ez ilyen női ostoba projekció lehet, ha nincs érv, akkor jön a másik kóstolgatása. Méltó ez egy leendő doktori fokozattal rendelkező emberhez, mint amilyen te leszel minden bizonnyal? Szerintem szánalmas. :D Én is megállok a lábamon, nem vagyok egy nőre sem ráaszorulva, stabil állásom van. A diplomámat nem fogom kiírni ide, semmi közöd hozzá, annyi, hogy nem szabadbölcsész, meg ruhatár szakos. Na ezért nem tartom sokra a legtöbb diplomás nőt, mert iszonyúan buták és felszínesek, mondom ezt még egyszer, mint doplomás férfi.
2017. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
51%
" Egy diplomát megszerezni nem nagy kunszt, ha szorgalmas valaki. Csak akarat és elszántság kérdése" Totál ellentmondó mondat, gratulálok :)
2017. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%

2-es vagyok.

De ne csak a férfiakról beszéljünk.

Anyukám 43 éves, és JELENLEG édesanyjával él. Mert daganatos, és ápolja. 8 általánossal rendelkezik, egy kis gyárban dolgozik. Még sincs egy hitele sem, és eltart engem, felnevelt. Apukám verte, így hamar elköltöztünk.

Se hitele nincs, se semmi kölcsöne. Mégis van saját háza és autója. És mindent meg tud oldani otthon, és engem is úgy nevelt, hogy nem lettem egy buta ember.


Szóval ez az épp most milyen a helyzete nagyon relatív. orvosin megtanítják: ha patadobogást hallasz, ne lóra gondolj, lehet zebra is ;)

2017. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem, ebben nincs semmi ellentmondás, ez tény. Arra akartam csak rávilágítani, attól, hogy megszerez valaki egy diplomát, még nem lesz több ember, mert azt nem ebben mérik, te agyhalott. Ennyit a diplomádról. :D
2017. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

9, 10: csodák nincsenek! Sok értelmes, nem túl magas végzettséggel rendelkező embert ismerek én is. De más pár órát eldumálni valakivel, és más összekötni az életed.


Most nemrég randiztam egy nővel, szimpatikus volt, de azért amint kicsit mélyült a beszélgetés, kiderült, hogy olyan szavakat nem ismer, olyan dolgokról nincs fogalma, ami azért a diplomások többségének nem gond (bár ott is vannak sötét parasztok, ez nem kérdés).


Egyik lány barátom hozzáment egy ilyen férfihez, mert kedves, jó lelkű srác volt. Egy pár évig gond nélkül elnézve neki, hogy gyakorlatilag a felszínes témákon kívül nincs más közös, a nagy szerelemben nem tűnt fel, hogy a srác kis egyszerű, mikor másról is kellett volna, hogy szóljon a kapcsolat a rózsaszín köd elmúltával, akkor jöttek a gondok.

A végén egyébként nem is a nő lépett le, a srác nem bírta feldolgozni, hogy a párja szerzett egy Dr-t a neve elé, de a szakításig eltelt 2-3 évben jól megkeserítette az életét, másról sem szólt a kapcsolat, mint a lány és sz egész környezete azt figyelte, hogy min sértődik meg legközelebb, hogy őt lenézik.


Szóval nem, én nem hiszem, hogy ez működik még akkor sem, ha 10ezerből egyszer összejön.

2017. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

1. Miért él az anyjával?

2. El tudja tartani magát abból a pénzből?

3. Szereti a munkáját, vagy csak nem talál jobbat?

2017. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
41%

Én a főiskoláig 19 éves koromig alig bírtam ki a szüleimmel pedig nagyon jó a kapcsolatunk. Nyaralunk együtt, havonta talalkozunk stb de együtt élni nem menne. Valami gond lehet ha 39 évesen a szülőjével él...


N25

2017. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!