Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 39 éves pasi még mindig az anyjával lakik és még mindig egy betanított munkás egy kis cégnél, az lehet vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez számít? Meg a külső? (Amúgy a korához képest átlagos külsejű)
2017. aug. 6. 15:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen lehet. A 38-50 éves, anyjukkal/apjukkal élő, betanított munkás/ háztartásbeli, gyermektelen nőknek. Nem bántásból mondom, de mivel nem tudsz anyagi biztonságot, otthont nyújtani egy nőnek/családnak, nem fognak érted kapkodni. Én még nálad is rosszabb helyzetben vagyok, mert elhúzódó lábadozás miatt munkám sincs jelenleg. Kifejezetten jóképű, jó kiállású, magas férfi vagyok, de rám se bagóznak a nők, a körülményeimet ismerve. Nem is erőltetem a dolgot, hanem igyekszek felépülni, elköltözni, munkát találni, fejlődni, és majd akkor kezdek csak ismerkedésbe. Ja, persze vénkisasszony Terike, vagy Tank Aranka akaszkodna rám így is.
2017. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Lehet vonzó, csak az a kérdés, hogy hány és milyen nőnek. De ez mindenkivel így van
2017. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#16: apám is egyszerű ember volt, 35 évesen érettségizett, mégis kőkemény munkával felküzdötte magát oda, hogy többet keresett, mint a diplomás ismerősei többsége, semmit nem kapott otthonról, mégis vett nagy lakást, 2 autót, és iskoláztatott 2 gyereket. Ezért borzasztóan tisztelem.


Másrészt anyám élete (és a mienk is a testvéremmel) sok szempontból nagyon rossz volt mellette. Hiába taníttatott minket, mert a jobbik esze tudta, hogy ez fontos, gond nélkül közölte, hogy az iskoláink semmit nem értek, hogy amit ott tanulsz, az nem is úgy van. Valahol sajnos megmaradt egy nagyon korlátolt embernek, igazából nem nekem a gyerekének volt rossz, hanem szegény anyám szenvedett sokat mellette.


Bocs, tobvábbra is tartom, más az, ha valakivel 3 órát dumáldz, és más egy életet leélni. Lehet, hogy a te mamád túl tudott lépni ezeken a dolgokon, támogatni tudott téged nem csak szavakban de tettekben, és őszintén őrült, hogy dr leszel, de hidd el, az a nagy ritkaság, és nem az átlag.

2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki 39 évesen itt tart az életben, az semmiképpen sem vonzó.

Az, ha ettől függetlenül vannak érdemei, értékei amiket lehet tisztelni, szeretni, az már lehet.


Ne a hátrányaiddal akarj ismerkedni, az előnyeidet próbáld meg hangsúlyozni, és akkor talán lesznek olyanok, akik túllépnek a negatívumokon.

2017. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Kérdező: segítek!


Pár évvel fiatalabb vagyok nálad, diplomás vagyok, nagyon sikeres karrierrel, saját lakással jó környéken, kocsival. Kinézetre átlagos, magas, sportos férfi vagyok, nem egy Adonisz, de nincs is különösebb gond velem.


Mégis 2 éve egyedül vagyok.


Hidd el, nem azon múlik, hogy mennyit lapátoltál össze, hanem azon, hogy értesz e a nők nyelvén vagy sem. Én valószínűleg nem értek, és a kérdésedből ítélve te sem.

2017. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
17. ha ennyire sokat ér a tudásunk, és az orvosi diplománk, semmilyen betegséggel ne gyere be a kórházba, és szakrendelésre. tanuld ki pikk-pakk, hisz ott vannak ingyenesen az EK-ba a könyvek. Hajrá, és jó önkúrálást :)
2017. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%
Megint megtudtuk, hogy a betanított munkások alapvetően szuperintelligens emberek, míg a diplomások buták, ostobák, csak végigseggeltek 3-6 évet.
2017. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27: Szerintem senki nem mondott ilyet, hanem annyit mondtunk, hogy az intelligencia nem az iskolázottságtól függ.
2017. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az intelligencia nem függ az iskolai végzettségtől. De egy párkapcsolatban nem csak a puszta intelligenciára van szükség...


Kicsit sarkítva egy analfabétának is lehet 160-as IQ-ja, de azt hiszem én jobban megértenénk magam azzal a nővel, akinek csak 100 körül van, de olvasott, művelt, rendelkezik egyfajta tájékozottsággal és nyitottsággal a világra nézve.


Ez egyfajta értelmiségi attitűd, amihez szintén nem elégséges a diploma, de a tapasztalatom alapján nagyobb eséllyel van meg egy diplomásban, mint egy betanított munkásban

(aki beéri a betanított munkával, annak ritkán vannak komolyabb igényei, vágyai más téren az anyagiakat leszámítva).

2017. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29: Ez így van, de akinek én válaszoltam, az nem ezt mondta. :)
2017. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!