Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, zárkózott srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, zárkózott srácként hol kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmet suliba ismertem meg,de én azóta melózom.Hogy őt hogy sikerült megismernem valami nagyon véletlen lehetett mert én szólítottam le,2 éve szakítottunk azóta nem volt senkim,néha úgy vágyom egy társra,persze kell hozzám türelem mert néha nagyon makacs vagyok.A haverok cinkelnek hogy miért nem egyéjszakázok,így az hogy haverokon keresztül ismerjek meg lányt kb kilőve.
2017. aug. 6. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ott ahol a nyitott, beszedes sracok.
2017. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért akarsz ismerkedni? Véget érne a nyugodt, kiegyensúlyozott életed, és egy tök más értékrendet kellene elfogadnod, hogy megtarthasd a nőt.

SZVSZ hagyd a francba, feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük.

2017. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!