Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják a nők felháborít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a nők felháborítónak, vagy botrányosnak, hogy társkereséskor igenis a nők értékét 80-90%-ban a külseje határozza meg?

Figyelt kérdés

Ezt rengeteg helyen, könyvben olvastam, és ez nagyon igaz, hogy a nők társkeresését a külseje és fiatalsága határozza meg. A külső alapján már szinte minden eldőlhet, az ha mellé még normális is egy nő az csak egy plusz, de a külső alapján áll vagy bukik a dolog.


Valahányszor elmondom ezt a randin egy nőnek, mint érdekes tényt amiről lehet beszélgetni, mindig felháborítónak és botrányosnak tarják. De miért?


Ugyanúgy ahogy a nők nem jönnének össze egy csóró és mamahoteles férfival, ugyanúgy ahogy a nők is bunkón elutasítanak egy önbizalomhiányos, gátlásos férfit, ugyanúgy ahogy a nők sem jönnének össze egy náluk alacsonyabb férfivel, ami alól csak nagyon ritka kivétel van... és stb. Ezeket miért nem tarják felháborítónak a nők? Miért csak azt, hogy a férfiak a szép és fiatal nőkre reagálnak ösztönösen?


2017. aug. 6. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Amiért a "férfiak" (értsd: önbizalomhiányos rinyáló kislányok) is rinyálnak, ha a nő nem jön össze velük csak a lelke miatt. Itt rinyálnak ezek a kis hisztis óvodások hogy minden nő egy pénzéhes szemét r...banc, mivel nem értékeli a lelkét. Aztán ki szokott derülni hogy a delikvens ostoba, érzelmileg fejletlen, alig keresi meg a minimál bért, nincsenek céljai, zárkózott, önbizalomhiányos, megkeseredett, mamánál lakik és a mama is szolgálja ki, de mindezek ellenére a pasik többsége egy modell alkatú, gyönyörű arcú, bájos, kedves, intelligens, házi mosó-főző gépként és szex rabszolgaként használható nőről ábrándozik.....
2017. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Mert elvárják az őszinteséget, megkapni viszont nem szeretnék!
2017. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

@1

Azért azt magyarázd már meg, hogy miért égbekiáltó bűn, ha valaki nem költözik el otthonról, csak azért, hogy elmondhassa, hogy elköltözött otthonról, és hogy kivághasson a semmiért nagyon minimum 65 ezret, ami nagyjából a fele egy átlagos fizetésnek. Külön szép, hogy "célok" alatt kizárólag anyagi vagy tárgyi célokat fogad el a nők nagy része. Ha nekem nem kell karrier és a legkevésbé sem érdekel, hogy mi a munkám és mennyit keresek, akkor már nem is vagyok férfi?

2017. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert egyrészt nem igaz, másrészt össze sem állnék olyan pasival, aki ilyen módon adja elő magát, mint te. Ne csodálkozz, hogy nem sikeresek a randijaid. Én ott helyben felálltam volna és távoztam volna.
2017. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

3# Ez jó, de a "nem érdekel mi a munkám és mennyit keresek" dologból nem lehet élni. Csak eljárni dolgozni meg hazamenni megenni egy parizeres kenyeret vacsorára és leülni a TV elé. Ha valakinek ez elég és azzal megtaláljátok egymást, akkor mindenki happy. De a többségnek ez nem elég.


Kérdező, te meg retardált vagy, ha szerinted ez a "tény" egy randin érdekes téma. Ennyi.

2017. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

Amit te könyvekból meg innen onnan tanultál elmondásod szerint kedves kérdező, a nők tapasztalati úton szerzik meg a tudást, mégpedig egészen kicsi koruk óta, hiszen a hosszúhajú szépkislánnyal akar játszani minden óvodás kisfiú, nem a csutkahajú duci izékével.


Aztán persze az idő teltével beúsznak egyéni preferenciák is. Például a szertelen jóképű pistike leamortizálja magát és inkább elveszi a gazdagkovácsúr lányát aki csúnya is kövér is de legalább biztos egzisztencia :D


Napestig lehetne ezeket ragozni, fölösleges.

2017. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

@5

Nekem a munka egy szükséges rossz. Én a hobbimnak élek, engem az az egy motivál az életben. Az nem elég, hiszen az nem munka? Csak a munka motiválhat egy embert? De akkor fordítsuk meg a kérdést: a nőt motiválja a munkája, vagy csak eljár dolgozni, hogy aztán otthon párizsis szendvicset egyen a tévé előtt?

2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Most azt játszd, hogy csak a hülye nők akadnak ki a felszínességen, miközben ez a kategória egy az egyben el van árasztva rinyáló pasikkal, akik nem tudják elfogadni, hogy nem vonzó a nők szemében, aki úgy él, mint egy ganajtúró bogár...
2017. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Troll vagy.
2017. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

A #2 válaszadó válasza a jó! Zöld pacsit kapott!!!


Az őszinteség is csak addig kell nekik, amíg az ő pártjukon áll.

Különben is, a nők a "szebbik" nem, tetszeni az ő dolguk.

A #7 válaszadó válasza is kitűnő, neki is zöld kezet adtam!

2017. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!