Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni komoly, érett nőkkel? Akikkel lehetne tervezni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elittárs?
2017. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gerbeaud cukrászda...
2017. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Annyi mindent elmond erről a jelenségről, hogy 10 perc alatt az első két válasz troll, hogy többet nem is tudnék hozzáfűzni. Ha tudnám, már nem lennék egyedül.
2017. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Bárhol. Csak ugye általában ti fizetni akarjátok magatoknak a nőt, és még elhiszitek azt a tündérmesét a sekélyes gondolkodásotok miatt, hogy azért nincs nőtök, mert szegények vagytok/rondának születtetek.


Úgy gondolom, velem lehet tervezni. Viszont a rosszullét kerülget attól, amit a pasik képesek leművelni, ha én is közlöm az igényeimet. És nem, ezek az igények nem a külsőre meg az anyagiakra irányulnak, hanem azokra a dolgokra, amik számomra alapnak számítanak és az életem része egy kapcsolatban (elköteleződés, hűség, felelősségvállalás, önkritika, fejlődni akarás, lelki stabilitás)... Lehet velem tervezni, sok nővel lehet tervezni, de ahhoz olyannak kell lenni, hogy meg is érje tervezni. Mikor a férfi úgy akar nőt, akivel elképzelheti a jövőjét, hogy azt várja tőle (és ezért akar határozott nőt maga mellé), hogy rendbekaparja az életét, meg megmondja neki, hogy mit kezdjen vele, az gáz. Ahogy az is, mikor egy férfinek az jelenti a "lehet vele tervezni"-t, hogy amit ő óhajt, az úgy is lesz, kompromisszumok nélkül, és a nő vagy kimegy vele külföldre, vagy eltűri, hogy kéthetente-havonta látja. Erre semmi szüksége normális embernek.


Szóval itt sokkal inkább az a kérdés, hogy a másik alkalmas-e arra, hogy velem együtt tervezzen, és ne csak velem, mint segédeszközzel. Nekem egy kapcsolat csapatot jelent, amiben mindenki azonos (nagy) igyekezettel játszik, figyelve a másikra, és segíti a másik fejlődését amellett, hogy ő maga is fejlődik. Ha ez valami miatt nem lehetséges, akkor az a kapcsolat nem nekem való, és nem is akarok nagyon semmit tervezni az illetővel.

2017. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4, itt a Kérdező most komoly, érett nőkről beszélt, nem felszínes anyagias misspic$ákról. Tehát ezúttal az első bekezdésben sorolt dolgok nem állnak meg.
2017. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hiába beszél arról, ha az ismeretségi körömben (pedig nem mozgok szar körökben) minden második pasi komoly, érett nőről álmodozik, miközben folyamatosan azt fújja, hogy azért nincs neki, mert csóró. Nem. Azért nincs neki, mert ő nem érett és komoly, és nem adja azt egy ilyen nőnek, amiért az maradni akarna vele: a saját életét sem képes reálisan látni és/vagy kézben tartani.
2017. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"(elköteleződés, hűség, felelősségvállalás, önkritika, fejlődni akarás, lelki stabilitás)"


Mert ezeket tudják nyújtani a mai nők?

Igaz korosztály nincs itt megjelölve, de 17-23-ig azt látom, hogy farokról farokra járnak sokan. Köze sincs sok lánynak a zárojelben felsoroltakhoz annyira komolyak. Sorozatok nézése, műköröm választás, kondizás, fesztiválozás, bulizás, berúgás, jól kinéző, de idióta férfiak hajkurászása, kúrás ezzel-azzal. Ezek a mai komoly nők...

2017. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4-es pont téged kereslek! :) De mivel van pasid így hiába ezt mondom nem lehet találni normális nőt.
2017. aug. 6. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:

A kondizást azért nem mondanám olyannak, ami fölösleges és komolytalan, de tény, hogy sokaknak a külcsínben ki is merül az igényesség. Azt is cáfolom, hogy ilyen ez a korosztály, én 20 vagyok és nagyon sok ilyen lányt ismerek 18-25 éves kor között.


És nincs barátom, csak nem nagyon szoktam ismerkedni sem, mert tűt a szénakazalban... :/ :) Másra meg jobban kell az idő, meg kifizetődőbbnek tartom, mint ezt erőltetni úgy, hogy ismerkedni jóformán azok érnek rá, akik még nem nőttek fel komoly kapcsolatra, vagy nem alkalmasak rá más okból.

2017. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindjárt gondoltam hogy ez lesz a válasz :D akkor mutass be a többi soknak! :D
2017. aug. 6. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!