Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs pénz nincs kapcsolat?

Figyelt kérdés
Csóró vagyok,akkor sosem lesz barátom?
2017. aug. 6. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Problem? :D
2017. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagy? Akkor simán lehet, ha jól nézel ki. Ha fiú vagy, csak meleg, azt nem tudom, mert én hideg vagyok, így nem értek hozzá, hogy náluk hogy megy ez.
2017. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs pénz?


Menj dolgozni és lesz pénz!!!!


Egy kapcsolat nem pénzfüggvénye, csak az egysejtűek hiszik azt, hogy annyira hűűű... de fontos a pénz.

2017. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Mindkét valamire való kapcsolatomban a srác "csóró" volt... Én sem voltam eleresztve, de ki tudtuk sakkozni úgy, hogy néha legyen valami kis meglepi egymásnak, vagy apróság, vagy gyűjtsünk egy pár napos kiruccanásra diákmunkával... Most sem vagyok elengedve, csak egyetemistaként jár már ösztöndíj, meg jobban el tudok járni melózni, ha annyira kellene a pénz.


Nem sokat költöttünk egy év alatt egymásra. Emlékszem, az első randinkon kaptam egy szál rózsát az egyiktől, a másik meg meghívott egy fagyira. Rá pár hónapra volt szülinap vagy névnap, akkor megint volt valami kis apróság, az egyikük írt verset is, én sütöttem neki tortát, ilyesmi, hasonló volt karácsonykor is. Sosem számított a pénz nálunk, és sosem vártam el, hogy bármit is adjon, ami drága.


Csak a fantáziátlan, életképtelen embereknek kell pénz, meg azoknak, akik olyan buták, hogy még be akarnak vágódni egy olyan nőnél/férfinél, aki ebben méri a törődést... :D

Felnőttként is csak annyi a fontos nálam, hogy akarjon pénzt keresni (nem kell megszakadni, de a szegénység miatt fölösleges bőgni úgy, ha valaki lábat lógat a munkahelyén, vagy nincs is neki), el tudja magát tartani, és pont. Ez nem akkora dolog. Viszont a hozzáállás miatt, ami még ezt is szabotálná, biztosan nem akarnék kezdeni egy "szegény" emberrel, ugyanis az lelkileg is szegény. Mindent lehet, csak akarni kell. Akiben nincs igyekezet, az meg egyszerűen nem nekem való.

21L

2017. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég csak jól reszelned és máris eltart a legtöbb nyomi pasas. :D
2017. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Blablabla...broáá :D
2017. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy balek pasassal simán összejöhetsz, jah, ő meg neked nem kell... Igy jártál, talán nem kellene válogatósnak lenni!...
2017. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz pénzt szerezni?
2017. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyu. Nekem 8 mennyit keresel. Meg ilyen formalitások. Ha szeretnénk egymást, bármit megtudnánk oldani.
2017. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányként nem tudom, mi a bajod, nem neked kell gazdagnak lenned. Felmész társkeresőre, és napi 20 levelet fogsz kapni, havonta meg minimum százat. Onnantól már csak válogatnod kell, problem solved.
2017. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!