Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy magát büntető, depressziós, antiszociális férfiről?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 14:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, barátom!
2017. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus segítsége nagyon fontos. Javaslok még meditációt és megerősítéseket. Hallgasd meg a youtube-on Louise L Hay: Éld jól az életed- most! Hanganyagát.


Esetleg egy bdsm kapcsolat átmenetileg segíthet, arra a kis időre átadod valakinek azt a szerepet, hogy büntessen és te elengedheted magad és neked nem kell. Tudom, ez furán hangzik, de tapasztalatból beszélek. Viszont te férfi vagy, nehezebben találnál dominát és olyan kéne aki megért téged, és ő maga is tudja, hogy ez egy "szerepjáték". Nagyon felszabadító tud lenni, de a problémát nem oldja meg.


Az a baj, hogy bármi pozitívat mondanék neked, az mind közhelynek hangzana. De a helyzet az hogy értékes vagy és szerethető, csak ezt te nem hiszed el. Ezt rendbe kell tenni, remélem jó szakemberhez jársz....Sok sikert kívánok neked.

2017. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló elég sok minden rossz történt velem. Volt részem megaláztatásban, de főleg csúfoltak amikor gyerek voltam, otthon a családban bizonyos családtagok, lelkileg terrorizáltak, szóval gyerekkorom tele volt másoktól való félelemmel, gyűlölettel, amit éreztem azok iránt, akik iskolában, vagy családon belül szemétkedtek velem, továbbá orvos állapította meg a depressziómat, kitöltöttem tesztet, aminek eredménye szerint nagyon depressziós vagyok, amit én is érzek és volt szerelmi csalódásom, de főleg félelem jellemezte a gyerekkoromat. Aztán felnőttként már nem féltem, de egyre inkább szomorúbb lettem 2015. óta az életem mélyponton van, vannak öngyilkos gondolataim, sokat sírtam elmúlt években és gyerekkoromban és nagyon magányos vagyok.
2017. aug. 9. 14:42
 14/33 A kérdező kommentje:
Amúgy 26 éves vagyok. Azt pedig nem tudom mi váltja ki pontosan, de tele vagyok rossz gondolatokkal. Továbbá főleg 2015. óta vagyok depressziós, de 2013. őszén egy szerelmi csalódás ért és akkor éreztem magam depressziósnak először, de 2014-ben még viszonylag jól voltam, de már fokozatosan szomorúbb lettem.
2017. aug. 9. 14:50
 15/33 A kérdező kommentje:
A haláltól pedig már nem félek. Sőt amióta nagyon depressziós vagyok más ember lettem. Régen sajnáltam amikor a híradóban azt mondták, hogy valaki meghalt egy balesetben, sajnáltam azokat akik meghaltak, de utóbbi időben már nem sajnálom azokat akik meghalnak, mert már jó dolognak tartom a halált. A zenei ízlésem is változott, szeretem Marilyn Manson dalait, meg Slipknot-tól: Devil in I című dalt, meg a halált jó dolognak tartom. Örülök, hogy egyszer majd meghalok én is és véget érnek e világi szenvedéseim.
2017. aug. 9. 15:00
 16/33 anonim ***** válasza:
Így kapcsolatod nem igen lesz..
2017. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Senkinek se kívánom a halálát, de pozitív dolognak tartom a halált. Kicsit olyan vagyok, mint a Sátánisták, de ők a Sátánt én meg a Halált dicsőítem. Engem miközben fájdalmat okozok magamnak vigasztal, hogy egyszer meghalok. Örülök, hogy semmi nem tart örökké, az életünk sem. Szóval a depresszióm kezdete óta már egyre kevesebb bennem az élni akarás, pl. az erkélyemen is a korlátnak szoktam dőlni karjaimat kinyújtva, mert nem félek tőle, hogy lezuhanok, nem félek semmitől.
2017. aug. 9. 15:09
 18/33 anonim ***** válasza:
4fal között azt csinálsz, amit akarsz, csak emberek közé ne menj! 😃
2017. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Szoktam pedig emberek között lenni, mert nem érzem jól magam mindig a 4 fal között. Különben nem bántok én senkit se.
2017. aug. 9. 15:17
 20/33 A kérdező kommentje:

11-es Köszönöm!

12-es Jó lett volna mindig is egy barátnő, de nem hiszem, hogy lesz. Bár mostanában már csak depressziós, vagy Goth csajokkal ismerkednék, mert tetszik pl. hogy feketében járnak, nekem kedvenc színem a fekete.

2017. aug. 9. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!