Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy magát büntető, depressziós, antiszociális férfiről?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 14:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Tiniknél még ez érthető élethelyzet, mert minden bajuk van a pubertás kor miatt, de te már rég elmúltál tizenéves.


Szedd össze magad kicsit, mert elég szelepes ember benyomását kelted!

Keress valami nagyon jó pszichiátert!

2017. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Szerintem 20-on éveseknél is érthető, ha depressziósok. A tinik sem a pubertás kor miatt szoktak depressziósak lenni és nem a pubertás kor miatt követnek el öngyilkosságot tizenévesek. Különben ettől függetlenül próbálom össze szedni magam, de nehéz, már mondtam, hogy sok rossz dolgon mentem keresztül az életem során.
2017. aug. 9. 15:52
 23/33 A kérdező kommentje:
8-as válaszomban már mondtam, hogy járok pszichiáterhez.
2017. aug. 9. 16:00
 24/33 anonim ***** válasza:
Hogy érted a kérdést? Ha a valódi kérdéstartalom az, hogy összejönnék-e ilyen férfival, a válaszom nem. Ha a kérdés az, hogy hogyan viszonyulok egy ilyen férfihoz, az lenne a válaszom, hogy megpróbálnék neki segíteni legjobb tudásom szerint, ha egy hozzám közel álló személyről lenne szó.
2017. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#24 vagyok és belegondoltam abba a szituációba is, ha a párom kerülne abba a helyzetbe, hogy egy életvidámabb időszakában találkozunk és később esik depresszióba. Valószínűleg ekkor teljes energiával próbálnám támogatni és nem szakítanék vele. De ha az ismerkedési fázisban nyomja rá a pecsétjét a bús és komor világnézete, és nem ismerném a "napos oldalát", akkor őszintén szólva elriasztana a személye.


Ennek ellenére együttérzek veled, és sajnálom, hogy ebben a hajóban evezel. Remélem a kemény munka meghozza a gyümölcsét, kitartást kívánok hozzá, még ha tudom, hogy ez nem jelent semmit.

2017. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25-ös Köszönöm!
2017. aug. 9. 16:11
 27/33 A kérdező kommentje:
21-es jó nagy marhaságot mondtál. Különben Amanda Todd, Olivia Penpraze, Rina Palenkova tizenéves lányok voltak, de egyik sem a pubertás kor miatt lett öngyilkos. Volt egy 20 éves srác, anyám kolléganőjének az egyik fia és ő sem a pubertás kor miatt lett depressziós és öngyilkos 20 évesen.
2017. aug. 9. 16:19
 28/33 A kérdező kommentje:
25-ös nekem is volt vidám oldalam, kb. 2015-ig vidám voltam, leszámítva 2013. őszét.
2017. aug. 9. 16:29
 29/33 A kérdező kommentje:
2013. rossz év volt már számomra, mert Januárban meghalt papám, Októberben volt szerelmi csalódásom, egy csaj csak játszott az érzéseimmel, de 2015-től lettem depressziós.
2017. aug. 9. 16:35
 30/33 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló leszophatsz!
2017. aug. 9. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!