Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem lehet olyan part...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet olyan part talalni, aki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
olyan csaj kellene,aki otthol van.Eddig meg mindegyik,hogy na o oszt nem!Dolgozni akar mind!
2017. aug. 9. 20:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

Én örülnék ha a háztartás és a gyereknevelés lenne a dolgom, mindegyiket el tudnám látni maximálisan és persze a férjem igényeit is ki tudnám elégíteni maximálisan,


DE amiért nem:


1. a kiszolgáltatottság. Nem szeretném ha mondjuk egy vita hevében a fejemhez vágnád, hogy te tartasz el, és nekem nincs beleszólásom a dolgainkba.


2. mi van ha beleszeretsz valakibe 15 év múlva és elhagysz. Több gyerekkel, 0 munkatapasztalattal hogy találok állást


3. van e annyi megtakarításod, hogyha súlyosan megbetegszel nem tudsz dolgozni, isten ne adja meghalsz, el tudom e tartani a gyerekeinket, ismét előjön a egyedülálló / özvegy anya 0 munka tapasztalattal probléma

2017. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Párommal erről már elbeszélgettem.

Én viszonylag jól keresek, nettó 500-600 közt, nem lenne párom rászorulva hogy dolgozzon.

De ő még is eljár 12 órában dolgozni, mint ápoló, mert szereti csinálni, nem szeretne itthon "unatkozni", és szeret megdolgozni azért amit vessz magának.

(3 évig volt otthon, de nem bírta, ahogy ő mondta belehalna a semmittevésbe.)

2017. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Még valami. Közös e a bankszámlánk? Mert én nem akarok kunyerálni hogy jajj most tusfürdőt kell vennem vagy pelenlát a gyereknek
2017. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Te egy borzasztó nagy provokátor vagy.
2017. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

En sose hagynam el a parom.Csak ha meghalnek(akkor is a csaladra gondolnek utolso pillanatban)...Ha nem csal meg sose tennem ki a szuret.

Vita heveben se mondanek semmit.A gyerekneveles,haztartas,haz koruli munkak is fontosak.

2017. aug. 9. 20:53
 16/33 A kérdező kommentje:
ma 20:52 Remelem azert senki sem vesz ossze senkivel ezert a kerdesert :)
2017. aug. 9. 20:53
 17/33 anonim ***** válasza:

Engem azzal tud kiidegelni a párom, hogy mindenre engedélyt kér, hogy vehet -e magának egy nadrágot.

Csak nem értem a kérdést, miért kér engedélyt, hogy vegyen magának valamit amire szüksége van, és amúgy is megdolgozott érte.

De mikor nem, mert otthon volt, akkor se kellet volna kérdeznie, hogy most elkölt HAVI 10-15 ezret magára.

2017. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
ma 20:56 Eleg papucsosan hangzik...de o tudja,hogy szereti! :D
2017. aug. 9. 20:58
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
A nők évezredekig ki voltak szolgáltatva a férfiaknak, és addig ha nem is tökéletesen működött a világ, de legalább a civilizáció nem haldoklott. Meg lehet nézni, hogy milyen csodás korban élünk most, hogy a nők azt csinálnak, amit akarnak. Még a nőknek is rossz, hisz statisztikai adatok bizonyítják, hogy a családanyák a boldogabbak, mint a karrieristák.
2017. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Én vagyok a pasi, és a párom kér engedélyt mindenre. (talán nm vagyok nagy papucs)

Dolgozik, miközben nincs rászorulva, csak mert nem akarja hogy eltartsam.

És mikor a 12 órás műszakban "meggürizett" pénzéből magára akar költeni,

és megkérdezi, az számomra zavaró, és kicsit idegesítő.

Nem tudom, olyankor mire számít, hogy nemet mondok, vagy lebeszélem róla!?

Amúgy a fizetését félre rakjuk, mondván majd vessz magának pl. egy autót.

2017. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!