Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem lehet olyan part...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet olyan part talalni, aki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
olyan csaj kellene,aki otthol van.Eddig meg mindegyik,hogy na o oszt nem!Dolgozni akar mind!
2017. aug. 9. 20:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
:)
2017. aug. 9. 21:39
 22/33 anonim válasza:
96%

Én például eléggé irigy vagyok arra amit magamnak szerzek meg és nagyon idegesít ha mástól kell kérnem és magamnak nem szerezhetem meg amikor képes lennék rá. Amit más megszerez magának az nekem akkor is az övé marad részben ha amúgy tudom hogy közös és nekem is megvannak a saját feladataim.

Na meg ott van a váratlan haláleset lehetősége is. Munkatapasztalat nélkül ülni az út szélén 2 gyerekkel nem a legjobb dolog.

2017. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Eleg 1 gyerek is szerintem :D
2017. aug. 9. 22:26
 24/33 anonim ***** válasza:

>csak 1 gyerek


Lol, megérdemled a halált.

2017. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
#24 ?
2017. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%
A nők akarnak dolgozni? Képzeld el ugyanezt fordítva, kis korom óta az a vágyam, hogy legyen egy férjem, aki mos-főz takarít és nekem csak dolgozni kell járni (elég jól keresek, hogy eltartsam, van saját lakásom 25 évesen, de felőlem akár részmunkaidőben dolgozhatna is), egyik normális pasi se akar otthon maradni.
2017. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mert egy pasi se tud szülni.
2017. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarok dolgozni de cserébe 3-4 gyereket szeretnék nem eggyet. Imádok főzni takarítani. Lelehet pontozni de tényleg erre vágyom jelenleg. Csak én már foglalt vagyok és hálistennek a párom is ezt a nézetet vallja úgy hogy ebből semmilyen vita nincs. Jelenleg dolgozom mert külön házat szeretnénk és így gyorsabb de aztmondta hogy ha majd megszületik az első onnantól ő tart el. Ő is és én is ezt a családmodellt láttuk(generációkra visszamenőleg) így szerintem ebből adódik ez másrészt pedig ez régebben is így volt. Hol voltqk ilyen karrierista emancipuncik? Sehol...


23N

2017. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Hat azt veszem ki a kommentekbol,hogy ilyen no akkor nem letezik amilyet en keresek!!

En orulnek ha otthol lehetnek!

2017. aug. 10. 14:22
 30/33 anonim ***** válasza:

Akkor a pénzeden fog élősködni, amíg el nem fogy, aztán jól kihajít. Ezt akarod, Kérdező?


Amúgy meg kb. bárhol.

2017. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!