Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs sok értelme a tindernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sok értelme a tindernek meg a badoonak ugye?

Figyelt kérdés
Legalább is férfiként. Ha fizet az ember mivel lesz jobb? Ugyanúgy rajtad múlik minden.. na meg ilyen netes felületen.. azt vettem észre mostanába volt több egyezésem is lánnyal, viszont az már nem rajtam múlik hogy alakul. Én ráirok válaszol tömören és utána eltűnik hetekre hónapokra az illető nő. Nem értem egy ilyen oldalt miért nem lehet komolyan venni, ha az a hölgy is egyszer már ott van fent, és ki is írta az adatlapjára hogy ki ő, mit akar mit keres, felvállalta.. de ehhezképest nagyon ritkán van fent. Miért jó ez? Miért kell olyannal ámítani, megtéveszteni az embert, amit a nő nem tart be? És mondom ezek nem random nők, hanem olyanok akik valamiért vissza igazolták a tetszést. Náluk ennyibe torkollik az egész dolog, hogy fél menni néha nyomkodni lájkolgatni képeket , és ennyi?
2017. aug. 10. 09:11
 1/5 JoeArmstrong válasza:
100%
Akkor van értelme, ha kinézetre a felső 10, de inkább felső 5% tagja vagy. Különben egyáltalán nem éri meg a belefeccölt idő és energia. Ha benne vagy ebben az 5%ban, akkor kb bármit megengedhetsz magadnak, és helyes cukifiú leszel. Ha nem vagy benne, undorító szexuális zaklató.
2017. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Két, hozzám közel álló ember, mindkettő harmincas, egyik férfi, másik nő, ezeken az oldalakon találtak tartós kapcsolatot, miután élőben hosszú ideig hiába keresték a párjukat.

Azért van értelme a társkeresőknek, ha egyébként különösebben nincs veled gond, tudsz ismerkedni, csak a kör, amiben mozogsz, az már kevés.

2017. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de gondolom te magad is rajottel a sikeressegi aranyodbol.
2017. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. semennyi. Attól, hogy fizetsz, ugyanúgy nem fogsz kelleni senkinek, csak még jól le is húztak zsével.


Elittárs ugyanaz. Pénzlehúzda az összes, a hirdetők 60%-a meg kamureges, troll, vagy script.

2017. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Janitdi válasza:
Én átlagos külselyü Bpesti 35 éves ffi vagyok ha rá írok 20 csajra talán talán talán vissza ír egy..
2017. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!