Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Akármilyen lánnyal beszélek tinderen, amint megtudják, hogy katona vagyok, azonnal kapcsolatot bontanak. Vagy csak nem írnak vissza többet. Egészen addig igen, esetleg még pár sort küldenek ezután is, de itt elvágódik a padlón a beszélgetés.

Soha nincs konkrétan kimondva, pusztán megszűnik az érdeklődés. És következetesen ekkor.

Ne mondjam el? Ha később derül ki, akkor is ugyanaz a hatása, komoly kapcsolatot pedig csak úgy lehet felépíteni, ha minden az elején tiszta.

Ez ilyen kizáró ok? Akkor pedig? Ugorjak a Dunába, mert nem felelek meg párkapcsolat szempontjából?


Az lehet a probléma, hogy egyetemista lányoknak - mert szinte mindenki az tinderen - ez valamilyen morganatikus helyzet?


24/F


2017. aug. 9. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A katonát elküldhetik hetekre az ország másik felébe. Valószínűleg ez nem fér bele nekik. Persze a beosztásodat nem írod. Vannak olyanok, ahol kisebb az elhelyezés esélye.
2017. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A katona fizikai munkát végez, nem egy orvos vagy ügyvéd, akikre ezek a nagyképűek vágynak.
2017. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a gond, hogy egyetemista csajok könnyed kapcsolatot keresnek, pláne tinderen, és a "lazán ismerkedünk, összejárunk és majd lesz valami vagy nem" típusú ismerkedésbe nem igazán fér bele az állandó várakozás, ha téged áthelyeznek gyakorlat vagy egyéb miatt.

Nekem van ismerősi körben katona, rendszeresen megdöbbenek rajta, milyen hosszú időre helyezik át otthonról.

Nem kizárt a párkapcsolat, de a könnyű ismerkedés, tinderrandik helyett olyan nőknél kell próbálkoznod, akik vagy komoly kapcsolatot akarnak már az elejétől, vagy olyanoknál, akiknek nagyobb a szabadságigényük, emiatt nem gond, ha esetleg egy-két hétig nem látnak, ha úgy van.

2017. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha komoly kapcsolat keresel, miért ezeknél próbálkozol? Normálisok nem csinálják ezt.
2017. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát 25évet késtél akkor még mindenkit a kiskatonákkal akart szerelmeskedni. Furcsa,hogy mostanra ennyit változott a világ és nem vonzó az egyenruha.
2017. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
En szivesem meg ismernèlek.. 20.L
2017. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ha nem lenne párom, én is megismernélek szívesen.:))

Bár én is katona vagyok.

L

2017. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a másik.... Nagyon kevés lány van huszonévesen párkapcsolat nélkül. A 16-17 éves korosztály pedig nem az én területem.
2017. szept. 7. 01:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Sztem ők mind komolytalanok vagy ők igénylik még a szórakozást meg hogy folyton cipeld a feneküket A-ból B-be .Mivel te katona vagy így jön a kérdés hogy akkor várjanak ràd vagy sem

.

2017. szept. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A katonák 1-2 alkalomra még most is iszonyat vonzóak :)

Viszont tényleg azt tanácsolom, hogy komoly kapcsolatot semmiképpen se ott keress. Ott a 80% nem keres azt...

2017. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!