Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka illik egy csendes...

Milyen munka illik egy csendes, visszahúzódó emberhez?

Figyelt kérdés

A szüleim miatt rengeteg gátlás keletkezett bennem, a kommunikáció nem az erősségem. Fogok így valaha normális munkát találni?

22L


2012. aug. 23. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
adminisztratív
2012. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
pl labor munkák
2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
86%
Ha tudod, hogy gond van, megoldást is könnyebb találni. Javaslom egy pszichológus segítségét, mert magától nem fog megoldódni a probléma. Te is tudod, hogy a gátlásokkal nem együtt élni kell, hanem leküzdeni őket, és feldolgozni a múltat, csak így lehet normális életed és boldog felnőttkorod.
2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kertész
2012. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát azért nem minden munka olyan, hogy egyfolytában emberekkel kell beszélni. De ettől függetlenül egy munkahelyen új emberek vannak, közösség oda be kell illeszkedni, beszélgetni kell velük, barátkozni. Ha vállalkozó vagy akkor meg az ügyfelekkel kell kommunikálni, olyan nincs, hogy elvonulsz egy barlangba és ezért fizetnek.


Szóval attól függ mennyire súlyos a problémád.


Egyébként a normális munka fogalma relatív.

2012. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
85%
Megertelek,mert en is ilyen voltam.Epp ezert keress olyan munkat,ahol emberekkel kapcsolatban fogsz lenni ,nem tudom mit vegeztel,de idövel tanulsz,ellesed masoktol hogyan viszonyulnak a masik emberhez,es lassan feloldodsz,en is igy csinaltam.Pl.viragüzlet,kereskedelem,könyvtar,egy iroda,ahol emberekkel vagy kapcsolatba, stb.Ha olyan munkat keresel ahol egyedül leszel,soha nem oldodsz fel.
2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Múzeumőr
2012. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
76%

Épp ellenkezőleg!

Vesd bele magad olyan munkába,ahol sűrűn vannak emberek.

Jobban fogod magad érezni egy idő után,csak ez segít leküzdeni a korlátaidat.Ugyanakkor remek ismerkedési lehetőség is.

Most lépj,amíg ennyi idős vagy,később nehezebb lesz.

2012. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez így igaz.

Csak úgy lehet teljes életet élni, ha nem feszélyez a társaság.

Amikor általános iskolába kerültem, az új társaság és környezet idegensége miatt visszahúzódó lettem és 8 évbe tellett mire rájöttem a megoldásra és a gimnázium kezdeténél teljesen megváltoztam.

Csak lazán kell felfogni mindent és nem szabad kirekesztettnek érezned magad.

Nem kell dumagépnek lenni, azt nem is sokan szeretik, de ha kedved van másokhoz beszélni, akkor beszélj.

Ha egy szimpatikus ember elkezd hozzád beszélni, reagálj rá olyan témákkal, ami szerinted mindkettőtöket érdekel és szerezz barátokat, akár a közvetlen környezeteden kívül is .

2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
szerintem egy pszichológus lehet segítene,én is hozzá fordultam ilyen problémával
2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!