Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek hogy megy az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy megy az ismerkedés, társkeresés? Érdekelne, ha leírnátok a tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
22F

2017. aug. 12. 16:21
 1/7 anonim válasza:
Kep nelkul szoktam regisztralni.Neha kapok 1 vagy 2 levelet.Ebbol 1 google translateval van irva!
2017. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát érdekesen...

inkább fiatalos arcom van és vékonyabb típus vagyok

Az idősebbeknek jobban bejövök mint a fiataloknak, ami baj mert korombelit keresek, és kapcsolatot

meg ha az ember nem kigyùrt szőrös állat akkor egyből azt hiszik, hogy kis nyunyóka passzív srác aki tálcán kínálja a fenekèt..

szóval nem könnyű

22/f

2017. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LazyJones ***** válasza:
Nem megy. Sehogy :D
2017. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Semmi komoly. Sok sráccal tök jól el tudunk beszélgetni (fantáziátlanoknak meg sablonosaknak nem is válaszolok, így szerencsére ez már nem idegesít), de vagy randiig sem jut az egész, mert ellaposodik a beszélgetés, vagy az első randin bukik a dolog, mert vagy harapófogót kellett volna bepakolnom a sikerhez, vagy hasra kellene esnek a vagyonától, vagy elnézni neki azt az 1-2 "aprócska" kamut, amit összehozott az online térben. Esetleg elkezd utána zaklatni, és úgy kisajátítani, mint a barátnőjét.


Mondjuk nem nagyon erőltetem. Mindig nekimegyek ennek a társkeresősdinek, aztán rájövök, hogy sokkal jobb életem van egyedül, mert akivel megismerkedem, olyan érzést kelt bennem, mintha hátráltatna csak, vagy fölöslegesen vinné el az időt/energiát. Egy kezemen meg tudtam eddig számolni, hány olyan randim volt (pedig szeretek randizgatni, és új embereket megismerni), aminek annak ellenére is volt értelme, tartalma és jó hangulata, hogy nem lett belőle semmi. A többi csak nyálverés és képmutatás volt.

21L

2017. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég rosszul megy sajnos. Fenn vagyok már egy ideje romeo-n, de kb. semmi nem jött még össze. Nem vagyok egy Adonisz, de azért nem is nézek ki rosszul. Az is igaz mondjuk, hogy elsősorban komoly kapcsolatot keresek, nem alkalmit, így ugye még nehezebb. Azért nem adtam fel a reményt, hátha rámtalál a szerelem :)

27/F

2017. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Interneten nem is próbálkozok, mert eddig csupán csalódást okozott. Élőben is nehéz, mert nem találkoztam még olyan valakivel, aki komolyan felkeltette volna az érdeklődésemet, ráadásul nem járok szórakozóhelyekre, ami úgyszintén nehezíti a helyzetet. A mai rohanó világban az emberek elmennek egymás mellett és nem figyelnek a másikra eléggé. Sajnos nem könnyű.
2017. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:
0%

En a Pua-t kepviselem.


Mindig uj csajokkal ismerkedek meg, sok a visszautasitas, de mindig van akivel lehet feljebb lepni. Kapcsolat most nem erdekel.

Jah csak eloben ismerkedek, belefardtam a net-hercegnokbe.

2017. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!