Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnátok (hölgyek) ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok (hölgyek) ha egy társkereső iroda ilyen csúnyán átverne titeket? Egy rakás szélhámos eltűnne a pénzetekkel?

Figyelt kérdés

Egyre többen már csak azért fizetnek a társkeresőkért, hogy a fizetési kötelezettséggel kiszűrjék az abszolút csóró és csak szexre vadászó és/vagy perverz férfiakat, akik egy fillér pénz nélkül akarnak beteges örömökhöz jutni.

Bár ez csak keveseknek sikerül, mivel az ingyenes társkeresőkön valami iszonyatos, a férfitöbblet, kb. minden valódi nőre jut 10 férfi, és ezeknek a nőknek is nagy része hamar lelép és törli a regisztrációját az oldalról.


Ezért egyre többen, (és egyre több hölgy is) fordul társkereső irodákhoz, ahol átvállalják helyetted a piszkos munkát készpénzért cserében, megígérik, hogy találnak neked, a te igényeidnek megfelelő társat. És egyből értesítenek amint találtak egy tökéletes jelöltet a leírásod alapján.


Tegyük fel, hogy a te igényeid a következőek, és ennek megfelelően találtak is egy ilyen jelöltet:

Szőkés-barna haj, kék szem, 185-190 centi magas, nagyon jóképű, baromi széles vállakkal, de a teste szálkás és szikár, kidomborodó izmos fenékkel. 25-35 év közötti, ígéretes karrier előtt áll, egy mérnök egy országosan is neves cégnél, akit elismernek. És éppen élete nőjét keresi akivel megházasodhat és családot alapíthat, ami neki az élete célja.


Aztán amikor megjelentek a randin, egy poshadt kis nyomi törpét találtok, undorító vigyorral, akinek a teste egy női szemmel abszolút 0, zéró. És tényleg semmi vonzereje nincs.


Amikor meg tárcsázzátok a társkereső iroda számát, egy üres vonal fogad benneteket, és a székhelyük teljesen üres, felszívódott a cég.


Ilyenkor mit tennétek?


2017. aug. 12. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendőri feljelentést tennék.

Te kifizettél egy szolgáltatást, gondolom nem csak egy félresikerült randira, de ők eltűntek, azaz lenyúlták a pénzed és átvertek.

2017. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én elasnam magam hogy ennyire sötét voltam hogy azt hittem hogy kicsi pénzért a mesebeli herceget megkapom :)))
2017. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Elásnám magam amiatt, hogy egy nyilvános fórumon, egy ilyen kirohanásban, ilyen undorító módon véleményezem egy embertársamat, és bocsánatot kérnék a többi nőtől, hogy szégyenkezniük kell miattam.


Nem tudom hogy sikerült-e olvasni a sorok között. :)

2017. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én egyáltalán nem szégyenkezek. Szerintem jogos a felháborodása abszolút és nyilván éreztetni kellett, hogy nagyon nem azt kapta, amit ígértek neki.
2017. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Aki ilyenre azért regisztrál, hogy majd jól kiszűrik neki a sexéhes barmokat meg az aberráltakat, az meg is érdemli, hogy lehúzzák zsével. Ez lesz a tanulópénz.
2017. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És miért gondolod, hogy a fent leírt paraméterekkel bíró férfinek nem úgy kell levakarnia magáról a fiatalnál fiatalabb, szebbnél.szebb csajokat?- és pont rád vár?

Ha ilyen naív vagy, akkor még.sokszor át fognak verni az életben.

2017. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már ide jutottam,lehúzom a társkereső irodát valami fórumon.
2017. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendorsegi feljelentes csalasert.
2017. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most a morális részébe ne menjünk bele a dolognak, mint ahogyan abba sem, hogy mennyire valós a helyzet és mennyire kamu. Azonban ha ez tényleg így történt és a férfire tett vállalhatatlan jelzőid után még maradt ép bőr az arcodon, akkor ez technikailag valóban csalásnak minősül. Nem a szolgáltatás minősége miatt, mert azzal a fogyasztóvédelemhez lehet fordulni, hanem azért, mert eltűnt a cég a pénzeddel.
2017. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!