Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalakon melyek...

Társkereső oldalakon melyek azok az igazán tipikus szélhámos szövegek és viselkedési trükkök pasik részéről, amelyekre érdemes vigyázni?

Figyelt kérdés

Pl. a "szia" után szinte egyből több fotót kér, eltűnik váratlanul napokra vagy szinte egyből a szex témára tér, stb. Biztos vannak ennél keményebb trükkök is.

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2014. máj. 29. 11:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Vagy pl. ha egyből "drágám, drágaságom"-nak szólít?

Mik lehetnek valójában ezeknek a hátterében?

2014. máj. 29. 11:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs fotód akkor adj neki pontos személyleírást magadról! Mindenkivel vigyázni kell elsősorban, mert nehogy pont te legyél az a kevés százalék aki olyat fog aki akit nem kéne. Beszélgessetek és mond el, h majd küldesz képet ha kicsit már beszélgettetek, addig is bízzon benned, mert te pontosan leírtad, h így és így nézel ki. De akik kép nélkül vannak fent mindig hátrányból indulnak.
2014. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam az volt, hogy beszélgettünk egy ideig, és szóba került, hogy még az exével lakik közös albérletben. Én megírtam neki, hogy akkor igyekezzen minél előbb elköltözni onnan, de ő nem akart. Azt hiszem, ez egyértelmű. De olyan is volt már, hogy 5 perc beszélgetés után már a barátnőjének hívott, és végig magát fényezte, hogy milyen rendes, normális ember, hogy el fog kényeztetni, stb. Azt hiszem, ez is elég egyértelműen pszicho-gyanús eset.
2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak. Kíváncsi vagyok a többi kedves válaszolóra is.
2014. máj. 29. 11:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Amikor ilyeneket hallok, akkor tényleg hajlandó vagyok elhinni, hogy a lányoknak sem egyszerű a netes társkeresés :D

Egyszerűen hihetetlen, milyen emberek vannak, és az épeszű férfiaknak ilyen hülyék tengerében kell észrevetetniük magukat úgy, hogy közben ne tűnjenek hülyéknek. Agyrém, eddig még nem próbáltam a netes társkeresést, de azt hiszem nem is fogom, mert ez így reménytelen :)

2014. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mert egyszer dumáltam egy sráccal, tök jó volt, majd a harmadik napon kiderült, hogy a nejével van meg a két gyerekkel, de már hideg a kapcsolatuk(tudod ki hiszi ezt el...) és amúgy is a fojtogatós szexért rajong...

Egy másik alkalommal a srác szintén nagyon szimpi volt, de az első randi után azonnal elkezdte KÖVETELNI a másodikat, meg kicsapta a hisztit, hogy neki anya kell a gyerekének, mert az igazi anyja a nyakába varrta. Hát köszi...

2014. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nem volt válasz a kérdésedre, csak két sztorim, de én úgy döntöttem, hogy soha többet nem társkeresőzöm, mert elég volt az ilyenekből.
2014. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Olyan is volt, hogy azzal próbált felszedni, hogy neki lakása van. Mintha attól jobb ember lenne... Aztán közöltem vele, hogy ez nem így megy, az anyagi javak nem kompenzálják a személyiségi hibákat, kiderült, hogy nem igazán van oka arra, hogy felvágjon ezzel, mert a lakást az apjától kapta, és 3 hónap után is csak kb. egy matrac volt benne.
2014. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem az fordult elő, hogy azzal kezdik a netes ismerkedést: Szia, hány éves vagy és hol laksz? (Ez nem konkrét társkereső, hanem pl. itt is próbáltak így ismerkedni velem.) Ha azzal kezdi, hogy bemutatkozik, és megadja magáról ezeket az információkat, nem lett volna gyanús vagy irritáló, hiszen jó, hogy tudni akarnak ilyen információkat, de szerintem alap, hogy ha valaki akar tőlem valamit, akkor az kezdi azzal, hogy bemutatkozik és nem engem faggat vadidegenként. Főleg pask nő korát firtatni úgy, hogy ő nem mondja meg előtte magáról, szerintem nagyon unszimpatikus.

A másik "kedvencem", amikor megírom valakinek, hogy bocs, nem szeretnék ismerkedni, kapcsolatban vagyok, és úgy reagál kb. hogy "nem baj", vagy csak elereszti a füle mellett és folytatja. Na az ilyen egyértelmű, hogy mire hajt.

2014. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es: Akkor legalább nem hülye frigid k***@z le, mert azt is szokták. Tehát te vagy a szemét, mert túl fiatal/messze lakik/nem illetek össze.
2014. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!