Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzerség ha egy 30 év alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerség ha egy 30 év alatti férfi egyedülálló gyerekes anyukával jön össze?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 23:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem lúzerség, de ingóványos talaj. True story, tele verik anyut, megszül, apa pattan. Ezért, vagy azért, az most mindegy. Anya keresi a második apát. Elöszőr kedves, aranyos, figyelmes stb, aztán lassan kikörvonalazódik, hogy apa miétt pattant le..... Aztán te is menekülsz.... Te leszel a rohadt, a genyó stb. Egy valakit felejtenek ki ebből a storyból, a gyereket, ő sérül a legjobban.....
2017. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%

Egyáltalán nem "lúzerség"!

Miért? Ha a férfi szereti a gyerekeket, nem okoz lelki gondot neki hogy más gyerekével éljen együtt, akkor hajrá!

Én is éltem sokáig elvált, két gyermekes anyukával.

El tudtam fogadni őket (fordítva már annyira nem ment, de ez hosszú...), párommal szerettük egymást, innentől kezdve baromira nem érdekelt hogy a környezetem mit gondol rólam, rólunk.


Viszont, egy icike-picikét igazat adnék az előttem szólónak abban, hogy meg kéne nézni, anyuka előző kapcsolata miért is ment tönkre, és gondolkodni.


Nálunk is megvoltak a figyelmeztető jelek, hogy egy két gyerekes anyuka miért hagyta ott a férjét, de buta fejjel nem figyeltem ezekre a jelekre.

A ragaszkodás, családcentrikusság, női gondoskodás totális hiánya, férfiak általános lenézése, ami aztán a mi kapcsolatunkat is megmérgezte.

2017. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

11-est méltatlanul pontozták le, velem pontosan ez történt!

:-)

2017. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

Ennyi sok megkeseredett, besavanyodott, társadalmi nyomás alatt élő gyökeret egy helyen, te jó ég...

Nekem nem csak véleményem van, hanem tapasztalatom is, de az a helyzet, minek írjam le? Mikor itt mindenki általánosít? Ugyanannyira lennék hiteles, mint akik itt találgatnak a semmiből, de nyilván minden esetet nagyító alatt megvizsgáltak ugyebár, azért ilyen jól tájékozottak...


Kérdezőnek meg annyi, ha ezt itt megkérdezed, az azt jelenti, másoknak akarsz megfelelelni, kételyeid vannak, akkor inkább hagyd az egészet a francba...

2017. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Az a lúzerség, hogy fontos, hogy mit szólnak vadidegen senkik a nődhöz, lehet-e vele villogni mások előtt, meg azt hiszed, hogy a nőd alapján dől el, hogy lúzer vagy-e vagy menő alfahím.

Növessz tököt!

Addig meg inkább csak legózzál!

2017. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ, hogy tényleg te kellesz-e a nőnek, vagy csak egy pótapuka.
2017. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A gyerek rengeteg időt el fog venni.... a nő többet fog a gyerekkel foglalkozni mint veled, ezt vedd figyelembe.
2017. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

Na, most szolok a paromnak, hogy egy luzer.

Hat felszedett egy negyed millios bevetelu, sajat ingatlannal rendelkezo, onfenntarto, onallo not ket gyerekkel.

Jo, nyilvan nem csak elonyeim vannak, peldaul szexualisan hamar frusztralt leszek, a hasam log, es zavar a csaszar helye, illetve osszesen masfel evet szoptattam, amitol a melleim mar nem ott vannak, mint husz evesen. Szabadido tekinteteben sem vagyok eleresztve, sot, kicsit kupis is vagyok. Meg spur.

Volt aki eloadta, hogy legyek halas, amiert szobaall velem, illetve egyetlen egy, akit mikor bemutattam a lanyaimnak, se.. ggfejkent viselkedett veluk, aztan kioktatott, hogy hogyan kene a gyerekeket nevelnem. Ezeket rovid uton leepitettem.

En mar nem sietek sehova, nem ketyeg a biologiai oram, mint a kornyezetemben sokaknak, nincs szuksegem se eltartora, se uralkodora.

Van egy jol mukodo, kiraly eletunk, es ebbe csak olyat engedek be, aki nem elvenni akar, hanem ezt jobba tenni.

2017. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Lúzerség.


Elég, ha elolvasod az eddigi válaszokat, hogy miért is...

Pl: az új pasi ne szóljon belel a nevelésbe, csak kussolva fogadja el más gyerekét.


Én ezt 30 felett sem vállalnám be, de alatta egyszerűen nem is értem, hogy mi vehet rá valakit...

2017. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
36%
18as lehet pofátlanságnak találod de amiket leírtál magadról: negyedmillás bevétel saját ingatlan az ha férfi lennél kb arra lenne elég hogy ne röhögjenek képen. Ha mellette még gyereked is van akkor vagy az ingatlanaid vagy a havi fizetésed szorzata kell növekedjen a gyerekek számával. Én tudtam hogy fiatal korban nehezebb férfinak lenni de azt nem hogy ezt a nők ennyire nem fogják fel.
2017. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!