Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzerség ha egy 30 év alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerség ha egy 30 év alatti férfi egyedülálló gyerekes anyukával jön össze?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 23:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

18, vagyok.

Volt par felreertes, peldaul a gyerekre valo raszolas. Teljesen mas, ha valaki normalisan szol de az en peldamban ez egy "fogd be a pofad" volt a hatam mogott.

A masik pedig, aki szerint 250keves. Mindent megtermelek, hustol, tojason at tejtermekig magunknak, es akkor a kertrol, gyumolcsosrol meg nem is beszeltem.

2017. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És ismét látszik a női olvasok jelenléte, attól, hogy lepontoztok, csak az én igazamat igazoljátok. Esetleg valaki magára ismett???? :)
2017. aug. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22

Gondolom, a 11-es vagy, azaz a %-ból ítélve nem is lehetsz más.

Én nem pontoztalak le (meg másokat sem), sőt, azt sem mondom, hogy nem lehet igazad. De azt vedd figyelembe (meg a többiek is), hogy minden eset más, nem lehet általánosítani.

Elvált szülők gyerekeként pl rögtön ott az ellenpélda, anyám hagyta ott apámat (az ok annyi, hogy apám nem tudott felnőni, mai napig olyan, mint 1 gyerek...)

Én 10 évet éltem az exemmel, 3 éves volt a lányunk, mikor fogtam és elköltöztünk (befulladt a kapcsolatunk, ő képtelen volt észrevenni és megbeszélni a problémákat, én meg besokalltam.)

Közeli példa, szintén anyuka lépett le a 8 hónapos gyerekkel (anyósnál laktak, aki pokollá tette az életüket, apuka meg tutyimutyi volt, nem tudott kiállni magukért.)


Ezeket csak azért írtam le, mert példa mindenre van, de nem lehet beskatulyázni senkit. És nem árt mindkét fél oldalát megnézni, mert mindenhez 2 ember kell.


(Kis kiegészítő a kérdéshez, mert idevág:

29 éves leszek, ezek szerint én is egy lúzerrel élek együtt, aki 25 éves, még jó, hogy ezt nem látja 😂 És azóta van egy közös gyerekünk is.)

2017. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne lúzerség ha szeretik egymást? Az a lízerség mikor hagyod, hogy a rosszindulatú károgások miatt elveszíts egy értékes embert akit szeretsz.De ha nem szereted a nőt, akkor hagyd békén, ne szórakozz vele, az tényleg szemétség lenne.
2017. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!