Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan lány/nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány/nő, aki szóba állna egy félénkebb sráccal?

Figyelt kérdés
20-30 éves korosztályban, kapcsolatépítés céljából. Vagy minden mai nőt irritál, ha nem vagyok egy alfahím? Érzelmi és értelmi véglénynek, céltalan senkinek mindettől függetlenül NEM érzem magam. Talán rondának sem. Hol ismerkedjek így, hogy sikerre is esélyem legyen?
2017. aug. 13. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj, hogy a felenk sracokkal altaban nem csak ennyi a gond, hogy eleinte zavarban vannak amikor lannyal beszelnek. Altalaban rengeteg olyan baj van veluk a kapcsolat alatt is, ami visszatetszo.
2017. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

De miért írnak le előre, ha esélyt sem adnak a megismerésemre?


"Nem szeretem a málnát." - De ha nem is kóstoltad...

2017. aug. 13. 15:21
 3/24 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy az emberek 99% csak is a két végletet ismeri?

Tehát jelen esetben a teszetosza félénkség és az alfahím?


Kettő között nincs is élet?


Nekem nem kell se a félénk, se az alfahím.


Akinek egy félénkebb srác kell, az

1. vagy maga is félénk csaj

2. vagy kő kemény határozottságú és te leszel egy idő után a papucs, ő meg a dominánsabb helyetted

2017. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert az átlagos meg unalmas a szemükben. :D
2017. aug. 13. 15:22
 5/24 anonim ***** válasza:

#2 Ja, de ha már a málna szaga is taszítja, akkor nem kell megkóstolni.

Én mellesleg próbáltam, többet kösznem.

2017. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ui.:


És mi van, ha már kóstolta?

Pár levél után úgyis kiderül, hogy lehet, hogy nemcsak a félénkséggel van baj.


De attól függetlenül, hogy félénk vagy, azért ugye le mered szólítani a csajokat?

2017. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Elmondod azt is, hogy miért nem? Vagy logikázzam ki? :)
2017. aug. 13. 15:23
 8/24 A kérdező kommentje:
#6, teljesen jókat beszélgetek velük, csak mikor komolyabb szándékaim lennének, félek már kimutatni, annyiszor visszautasítottak és kiröhögtek amiatt, hogy kezdeményeztem. De indoklás sosem volt, hogy miért ennyire irritáló a közeledésem, ha addig semmi gond sem volt közöttünk. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot és bezárkóztam miatta.
2017. aug. 13. 15:26
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
Pedig az igazi férfiak addig küzdenek, amíg elérik a céljaikat. Ha közben pofára esnek, akkor talpra állnak és folytatják tovább a küzdést, közben tanulnak a hibájukból, hogy ne kövessék el újra őket.
2017. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Ha átvernek a kocsmában és 320-ért számolják neked a sört amit mindenki másnak 290-ért, oda mersz menni a csaj pultoshoz, hogy kiköveteld az igazad? (Ez csak egy példa, nem az érdekel, jársz-e kocsmába.) Ha valaki beleköt a csajodba, ki mersz állni érte? Ha van egy határozott véleményed, a lánynak viszont azzal teljesen ellentétes a véleménye, ki mered-e fejteni a te nézeteidet egy randin, vagy bólogatsz, hogy igen, végül is igazad van? Számtalan dolgot tudok mondani, amire egy félénk srác képtelen, nekem meg nem hiányzik, hogy a férfi mellettem szemlesütve meg pironkodva hallgassa ha valaki éppen belém vagy akár belé köt szóban bárhol és nekem mormolja halkan, hogy jaj érjünk már haza.
2017. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!