Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szerintetek ez így elfogadható? Te elfogadnád-e ezeket a körülményeket?

Figyelt kérdés

Most végig úgy fogok fogalmazni, mintha neked mondanám, hogy könnyebb legyen beleképzelni magad.


A saját jelenlegi helyzetemet írom le, kíváncsi vagyok mennyien mennétek bele.


Az a helyzet, hogy jelenleg (és még két évig), nem lesz éppen egy szuper életem. Dolgozni fogok alacsonyabb pozíciókban, átlagos fizetésért (most éppen 120.000 Ft netto) és nem nagyon fogok rajongani a munkáimért. Ámde! Addig sem adtam fel, tanulok dolgokat és 2 év múlva egy sokkal jobban fizető állásom lesz, ráadásul kötetlenebb is valamivel, mint a mostaniak (no, nem valami átverős tőzsdézés).


Szerintetek ebben a két évben van értelme ismerkednek, vagy sem? Én kb. fél év múlva tennék erre kísérletet, addig is elég sok teendőm lesz saját magam körül (edzések, zavaróbb bőrhiba eltüntetése, fogászat, pszichológusi ellátás), viszont úgy fél év múlva szívesen ismerkednék újra, mivel hiányzik a dolog (régebben volt valakim és jó érzés volt), viszont akkor el kellene fogadnod, hogy az első 1,5-2 év nem éppen a "bőség korszaka" lesz.


Jelenleg családommal élek, de ha megismerkednénk és minden stimmel, van egy lakásunk ahol élhetnénk külön - illetve először inkább azt mondom, hogy megpróbálhatnánk a közös életet. Itt nagy előny, hogy csak a rezsit kell fizetni, de később is élhetünk ott, ha tetszik. (Ebben az esetben anyám át is adja nekünk a jogokat, mivel nem tart rá igényt).


Viszont 2 év múlva a dolgok jobbra fordulnak (igaz még kell hozzá a kitartó munka) és akkor már lényegesen magasabb fizetéseket hozhatok haza, ráadásul úgy, hogy élvezem amit csinálok, "magamnak" dolgozok és jól érzem magam. Akkor már élhetünk jobban (igaz nem "luxusban), és haladhatunk együtt az életben előre.


A dilemma a korom, mivel most 25, két év múlva 27 éves leszek. Szerintetek próbálkozzak addig? Ti belemennétek ebbe (feltételezve a kölcsönös szimpátiát, vonzalmat stb.)?



#út #szerelem #romantika #körülmény #öreg lennék addigra?
2017. aug. 14. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ezzel gond.Nekem elég az ha látom ,hogy tényleg fejlődni szeretnél és csinálod.
2017. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy normális folyamat. Első munkaként senki nem keresi halálra magát. Az mindenképp plusz, hogy vannak terveid, céljaid. Szerintem most is ismerkedhetsz, nem az anyagi helyzethez kell ezt kötni...
2017. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress magadnak párt, amikor úgy érzed, hogy tudsz magadból annyit adni, amennyit érdemes. Ha te a pénzedet tartod magadból a legértékesebbnek, akkor várnod kell. Ha van egyéb értéked, amit megoszthatsz mással, akkor hamarabb is lehet.
2017. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

És ki ez az ember? Annyit tudok róla, hogy mennyi pénzt keres, mennyi elintézendő dolga van, és jövőt lát.


Nekem is van lakásom, nem kell a "páros összeköltözés, mert egyedül félek".

2017. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem látok problémát. A "nem nagyon fogok rajongani a munkámért" ne abból álljon, hogy állandóan ingerült vagy, rosszkedvű és panaszkodó, és akkor minden rendben.
2017. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért jársz pszichológushoz?
2017. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#3


Van más is, szóval akár most is lehetne (ennél rosszabb körülmények között is volt kedvesem), de tudom jól, hogy sokan nem fogadnák el ezeket az állapotokat. (Én pedig röstelleném magam miattuk és azon aggódnék, hogy nem-e érzi rosszul magát az adott lány/nő, hogy első évben nem nagyon lesznek pénzes programok, nyaralás szinte kizárt (kivéve fapados változat "bungaló"), és eléggé meg kell még fognia a pénz (na jó, azért nem a farhát mindennap módon értve)).

2017. aug. 14. 20:47
 8/24 anonim ***** válasza:

Nézd, az, hogy egy férfi nem keres épp sokat, de dolgozik rajta és tisztességgel próbál jobb életkörülményeket megteremteni, ebben semmi kivetnivaló nincs! Sőt, igazán tiszteletreméltó! Én azt szoktam vallani, amíg becsülettel és (később) örömmel végzi az ember a munkáját, addig jó! Ilyen idősen meg nem a nettó 400 a normális bér szóval, nem vagy elmaradva sehol se a korosztályodhoz képest! Én 28 vagyok, nő és az utóbbi 1,5 évben jutottam csak el olyan kereseti szintre, amiből félre is tudok rakni saját lakásra.

Tanulsz, vannak céljaid, látod, hogy merre akarsz menni, ezek mind-mind olyan dolgok, amik csak vonzóbbá tesznek egy nő szemében. Ha tudsz időt fordítani a leendő barátnődre bokros teendőid mellett, akkor meg minek várni? :) Vesd bele magad az ismerkedésbe! :)


Sok sikert! :)

2017. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#5


Inkább áll abból, hogy egész végig arra gondolok, hogy nem maradok itt örökre és azt, hogy azért dolgozom most csak, hogy a későbbi tervek megvalósuljanak és legyen pénzem az edzésre, orvosra, időnént programokra).

2017. aug. 14. 20:49
 10/24 A kérdező kommentje:

#6


Szociális fóbia, illetve nem egészen feldolgozott "gyerekkori traumák" (bár ez a szó talán túlzás rá, olyasmikre kell gondolni, hogy apám merő unalomból (+ saját sikertelenségét levezetendő) vert, illetve egyéb kisebb torzulások, amik negatívan hatnak az életemre (részben ezért is tartok ilyen alacsony szinten még - de nem fogom erre, én is bőven benne voltam. Hibáztam.)

2017. aug. 14. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!