Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire elfogadható ha egy fiú facebookon talál rátok keresgéléssel és aztán randizni szeretne veletek? 22/F

Figyelt kérdés
Sajnos a suliban és az ismerőseim között nem igazán van olyan akivel randiznék.

2017. febr. 2. 18:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem tetszene, a facebook nem egyenlő egy társkeresős oldallal.
2017. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
#1: Ezen az alapon akkor kb. sehol nem lehetne ismerkedni, mert az iskola tanulásra való, a munkahely melóra, a tömegközlekedés utazásra stb.
2017. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Egy jó profilkép,egyedülálló családi állapot, és egy jó adatlap (reméljük mindhárom van), + egy jó ismerkedő szöveg. Biztos van akinél ez bejön, és persze olyanok is, akiknél nagyon nem, de próbálkozhatsz!
2017. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

2. nem feltétlenül igaz, mert szerintem, amiket te említettél ott van személyes kontakt, ha nekem is tetszik az illető, mivel szemezünk vagy bármi, akkor nosza ismerkedjünk.

De szerintem, az nem helyén való, hogy böngészem a facbookon a profilokat és ráírok boldog-boldogtalanra, hogy szia, mi a helyzet életedben nem láttál, de szeretnék ismerkedni veled... Ugye érzed a különbséget?

2017. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Nálam kizárt, mert ismeretlen nem tud bejelölni és írni sem. Nem véletlenül állítottam be így.
2017. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
#4: szerintem szarul fogod fel ezt. Az életben nem minden fekete és fehér. Miért ne lehetne neten felvenni a kapcsolatot valakivel? Akkor a társkeresőknek sincs semmi értelme, mert neten írsz rá először. :D Ugye érted? Másrészről mi van abban, ha inkább facen ír rád, magát felvállalva, mint valami ócska társkeresőn ki tudja milyen kamu profillal.
2017. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
#4: De digitális világban (is) élünk, így ezt a lehetőséget is használhatjuk. Plusz ha mondjuk az utcán lót-fut valaki, vagy direkt zenét hallgat, nehogy bárki is betörjön az ő szép kis világába, akkor tök mindegy, hogy ott lehetséges a szemkontaktus vagy bármi más, ha én pl. azt látom, hogy 10 lányból minimum 8-cal élőben sem lehetne semmit kezdeni, mert már a szemezés sem működik. Abba meg szerintem egyetlen nő sem hal bele, ha kap egy rövid levelet fb-on, hogy valaki normális módon meg szeretné őt ismerni, mert szimpatikusnak találja.
2017. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként valamelyik reggel a Petőfi Rádióban Harsányi Leviék, Peller Mariannék és Janóék ezt a témát járták körül, hogy állandóan mobiloznak az emberek mindenhol, esélytelen szemkontaktust teremteni. Janó konkrétan mesélte, hogy mikor utazik a metrón, az emberek mindenfelé bámulnak, csak véletlenül se kelljen összenézni a másikkal vagy olykor beszélgetni is...tiszta gáz a társadalom, pfejjj. :)
2017. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%

6,7. Látom direkt nem akarod megérteni, hogy miről beszélek.


De, nyilván rengeteg tapasztalattal rendelkező huszonéves vagy, így isten ments, hogy vitába szálljak veled. Legyen neked igazad, maradi vagyok és fekete-fehérben látom a világot.


Írjatok csak egymásnak neten, ki vagyok én, hogy ellent mondjak, vagy véleményt nyilvánítsak?


Felesleges személyesen ismerkedni, hamarosan feltalálják azt is, hogy még szeretkezni se kelljen élőben, hanem csak virtuálisan, ha már feltaláltak olyan telefont is, ami direkt a távkapcsolatokban élő pároknak van és lehet "smárolni" távolról. Hajrá!

2017. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
#8: Ezt én is aláírom, én pl. szívesen odamennék az utcán is, vagy szoktam vonaton utazni, és vonaton is vagy pályaudvaron elbeszélgetnék lányokkal, de esélytelen az ügy. Egyszerűen képtelenség még csak akár szemezni is velük, vagy ha rád is néznek, mintha zombik lennének, ráadásul a többség a telefonját buzerálja, vagy zenét hallgat, így meg értelmetlen is odamenni. 10 csajból szerintem 7-8 ezt csinálja, miközben arányait tekintve legalább ugyanennyi panaszkodik, hogy miért nem kezdeményeznek a férfiak, miért nem talál rájuk egy normális fickó stb.
2017. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!