Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szerintetek ez így elfogadható? Te elfogadnád-e ezeket a körülményeket?

Figyelt kérdés

Most végig úgy fogok fogalmazni, mintha neked mondanám, hogy könnyebb legyen beleképzelni magad.


A saját jelenlegi helyzetemet írom le, kíváncsi vagyok mennyien mennétek bele.


Az a helyzet, hogy jelenleg (és még két évig), nem lesz éppen egy szuper életem. Dolgozni fogok alacsonyabb pozíciókban, átlagos fizetésért (most éppen 120.000 Ft netto) és nem nagyon fogok rajongani a munkáimért. Ámde! Addig sem adtam fel, tanulok dolgokat és 2 év múlva egy sokkal jobban fizető állásom lesz, ráadásul kötetlenebb is valamivel, mint a mostaniak (no, nem valami átverős tőzsdézés).


Szerintetek ebben a két évben van értelme ismerkednek, vagy sem? Én kb. fél év múlva tennék erre kísérletet, addig is elég sok teendőm lesz saját magam körül (edzések, zavaróbb bőrhiba eltüntetése, fogászat, pszichológusi ellátás), viszont úgy fél év múlva szívesen ismerkednék újra, mivel hiányzik a dolog (régebben volt valakim és jó érzés volt), viszont akkor el kellene fogadnod, hogy az első 1,5-2 év nem éppen a "bőség korszaka" lesz.


Jelenleg családommal élek, de ha megismerkednénk és minden stimmel, van egy lakásunk ahol élhetnénk külön - illetve először inkább azt mondom, hogy megpróbálhatnánk a közös életet. Itt nagy előny, hogy csak a rezsit kell fizetni, de később is élhetünk ott, ha tetszik. (Ebben az esetben anyám át is adja nekünk a jogokat, mivel nem tart rá igényt).


Viszont 2 év múlva a dolgok jobbra fordulnak (igaz még kell hozzá a kitartó munka) és akkor már lényegesen magasabb fizetéseket hozhatok haza, ráadásul úgy, hogy élvezem amit csinálok, "magamnak" dolgozok és jól érzem magam. Akkor már élhetünk jobban (igaz nem "luxusban), és haladhatunk együtt az életben előre.


A dilemma a korom, mivel most 25, két év múlva 27 éves leszek. Szerintetek próbálkozzak addig? Ti belemennétek ebbe (feltételezve a kölcsönös szimpátiát, vonzalmat stb.)?



#út #szerelem #romantika #körülmény #öreg lennék addigra?
2017. aug. 14. 20:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Minden embernek vannak démonai. Neked kell megküzdened velük. Én tudom, hogy nagy a kísértés, mikor sorra találkoztam a link, semmirekellő, lustagci alakokkal, az én számon is majdnem kicsúszott, hogy minden férfi disznó, de az elég hülyeség volna..
2017. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21


Az ilyen általánosítások egyértelműen hibásak, én is tudom. A félelem beszél belőlem. Sajnos.

2017. aug. 14. 21:59
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz hülyegyereknek. Tényleg jó lesz eljárnod pszichológushoz, segíteni fog.
2017. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem kőgazdag elkényeztetett lányokkal szerintem igen

16-18 évesen kb nem volt mit ennünk, mégis volt párom, mert nem voltak irreális elvárásaim, a hozzám hasonlók társaságát kerestem

2017. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!