Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire számít az, hogy ha a kiszemelt lány "gazdagabb" családból származik?

Figyelt kérdés

Sok pasi, aki nekem tetszik szinte nem is mer felém közeledni, vagy pedig az ismerkedés folyamán azt mondják, hogy "én nem tudnám neked azt a színvonalat megadni, amiben élsz"...


már kb 3 éve nincs pasim, még csak alkalmi sem... ez az idő alatt 2 sráccal próbáltam komolyabb kapcsolatot teremteni és nagyjából mind a kettő ilyen, vagy legalábbis hasonló választ adott...


miért van ez?


2017. aug. 14. 22:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha nem néznél le azért, mert én szegény családból jöttem, akkor nálam ez nem lenne akadály.
2017. aug. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez egy relatív, hogy ki mennyire gazdag, 110 ezerből élek jelenleg, viszont pont azon járt tegnap a fejem, ha nem örökölök 50 milliót a családom után akkor egy forintot se.
2017. aug. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hosszú távon azért adódhatnak problémák az eltérő anyagi helyzet miatt. Én nem nyomorgok, gazdag sem vagyok, de ha belegondolok, nem lenne egyszerű egy gazdag nő mellett az élet. Ha ő megszokta, hogy minden évben Bali/Bora Bora/Mauritius a nyaralás célpontja, nekem meg vért izzadva kellene kigazdálkodni a repjegy meg a szállás árát, az már gond lenne. Ha nem mennék, akkor meg hol maradnak a közös élmények, emlékek? Vagy fizetné ő az én részem? Az meg csak nem lenne az igazi...


Összebútorozás esetén ugyanez. Ha a csaj szállna be nagyobb összeggel a lakásvásárlásba, akkor ha ne adj isten szakítanánk, mehetnék az utcára.


Egyébként még ha a nő el is fogadna, a családja aligha. Valószínű, hogy előjönne a szülőkből a "mi lányunk jobbat érdemel!" mentalitás.

2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak megkeseredetett frusztrált kisfiúk voltak, sajnos tele van ilyennel az ország, mert a sok önmagukat nem ismerő erkölcstelen csajok elcseszik az érzelmi világukat, a játszadozással. Ne foglalkozz velük csak legyél nyitott továbbra is, ha gazdag a nő, és emellé norális értékrend párosul, akkor szerintem semmi akadálya hogy olyannal találkozz akinek még nem veszett el a nőkbe vetett hite, és komolyat keresnek, ugyanígy.
2017. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja meg azt kihagytam, hogy a saját kaliberednek megfelelően keresgélj. Gazdag csemeteként nyilván megszoktál egy életszínvonalat, ezalatt azt értem hogy egy 2000 ftos kézkrém testápoló helyett te az 5000 Ftosat választod, lejjebb meg ugye nem fogsz adni. Ha az átlagos párodnak egy opelja vagy suzukija van, mert neki az tetszik, de te neked nem, inkább legyen Audi mert jobb a klímája kényelmesebb.. akkor értékrendszerbeni eltérés keletkezik.
2017. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt gondom a pártalálással, nem szoktam reklámozni, melyik szülőm mennyit keres és randin se húzom a számat, hogy óh bocs, én 1300 ft alatt nem iszom kávét és mi az, hogy te tömegközlekedéssel jöttél a randira?! Kb egy év után kérdezett rá a jelenlegi párom, hogy apám mégis mennyit keres nettóban, mert nyilván elgondolkodik az ember, amikor látja, hogy a barátnőjének iphone-t meg lakást vesz az apja és nekiadja az egyik autót, mert neki már nem érné meg eladni egymillióért, és amikor elmondtam neki, leesett az álla és közölte, hogy inkább akkor vele járna XD Sosem voltak komplexusai a dolog miatt.

Egyébként nem tudom, miért gondolja egy férfi, hogy ha gazdagok a szüleim, akkor ha összejövünk, onnantól az ő dolga pénzelni, nem, utána is egyrészt dolgozom, abból fizetem a saját mindennapi kiadásaim, ha nagyobb összeg kell azonnal, akkor meg ugyanúgy a szüleimtől kérek. (Ja, én nem érdekel, ha ez valakinek szúrja a szemét, én úgy vettem észre, ahol megtehetik a szülők, hogy anyagilag is támogassák a gyerekeiket, ott kivétel nélkül meg is teszik, és ugyanúgy megtennék a szegényebbek is, csak nekik erre nincs lehetőség.)

2017. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!