Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan társkereső oldalakat, ahol ilyen kritériumok alapján kereshetsz embereket?

Figyelt kérdés

Tehát megadod, hogy milyen könyveket, filmeket, zenéket szeretsz, és ez alapján keres neked hasonlókat, vagy te kereshetsz ez alapján.


Nem kérek olyan válaszokat, hogy "ez hülyeség", aki szerint az, az ne ismerkedjen így, és kész.



2017. aug. 16. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség,de sajnos nem tudok segíteni.b
2017. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, milyenre fondolsz pontosan, de talán LiliFox :)
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok segìtség , de régen mindegyik társkeresőt megnéztem és valahol volt ilyesmi, lehet az összeillés % àt mutatja.
2017. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
love.hu
2017. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még ha kitöltöd az elit több oldalas regisztrációs tesztjét, ott se tudsz konkrétan ilyen feltételeket megadni. Pedig szerintem jó ötlet lenne, mivel ha hasonló könyveket, filmeket, zenéket szerettek, már adva van a téma.
2017. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok, de jó lenne, ha lenne ilyen.
2017. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan sokféle könyv és zene van, hogy elenyésző lenne a találati arány, csak fölöslegesen használná az erőforrásokat arra, hogy kohozzon neked egy darab találatot, aki talán külsőre be sem jön. Azt pedig nem is értem higy miért baj ha mást szerettek, legalább meg tudjátok ismertetni ezeket a dolgokat a másikkal. :)
2017. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tényleg jó ötlet, de azt tapasztalom nagyon le vannak ma már csupaszítva. régen pl badoon egy csomó szűrési lehetőség volt, ma max a kor, nem, távolság és még fizess is ezért.


A vagyokneked olyan, hogy megadsz tualjdonságokat és az ok alapján dob egy egyezést, de fizetős.

2017. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!