Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a pasikat az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a pasikat az a tény, hogy sok nőnek határozott, kifejlett személyiségű, intelligens, férfias kiállású, karizmatikus FÉRFIAK az ideáljai, és olyat szeretnének maguknak?

Figyelt kérdés
Nyílván nem lehet mindenki ilyen, hiszen egy művész lelkű fiú sose fogja ezt a formát hozni. De sokan ahelyett hogy kihoznák magukból a legtöbbet, picsognak mint egy óvodás hisztis kislány..

2017. aug. 17. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
A saját véleményemet tudom csak leírni: Egyáltalán nem zavar, mindenkinek a saját magánügye, hogy ki a szimpatikus számára. Azt is elhiszem, hogy a legtöbb nő ilyen férfit szeretne. Nem tartom magam olyannak, aki ezeknek az elvárásoknak 100%-osan megfelel, ahogy azt sem hiszem, hogy csak az ilyen FÉRFIAK és a tutyimutyi alakok léteznek. A kettő között rengeteg árnyalat van. Ha lesz olyan nő, aki elfogadja, hogy én ilyen vagyok, akkor jó, ha nem, akkor... akkor is jó:). Ugyanis alapjában megváltozni senki kedvéért nem vagyok hajlandó. Soha nem leszek az a nagypofájú férfi, aki egy ajándékkuponért képes a Tescoban cirkuszolni, vagy aki ha beállnak a kiszemelt parkolóhelyre, akkor kiszáll a kocsiból és fenyegetőzve próbálja bizonygatni, hogy "de hát az az én helyem", esetleg ha (tényleg) véletlen valaki nekem jön az utcán, őt sem akarom agyonverni, merthogy "mit képzel magáról" . Ha valakinek ilyen kell, akkor nem engem keres. Viszont átverni nem hagyom magam és az igazamért kiállok.
2017. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
#11 Amiket leírtál, azok az agresszív vadállat férfiak jellemzői, nem a kérdésben vázolt intelligens, karizmatikus férfié.
2017. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy "művészlélek" pedig annak ellenére, hogy születetten visszahúzódóbb esetleg (introvertáltabb), lehet ugyanúgy határozott, kifejlett személyiség, csak nem annyira hangsúlyos a megjelenése. Attól ő még totál rendben van, és totál jó pasi, csak más. (Nem, most nem a szorongós, szerencsétlen töketlenekről beszélek, akiknek több nyűgje van, mint önbecsülése, hanem egy más embertípusról, ami egészséges ennek ellenére -emiatt meg ugyanúgy vonzó.)


DE! És ez a fontos szerintem: ez nem a nők által ideálnak tartott férfi, hanem egy lelkileg egészséges ember ismérve. Az, hogy következetes legyen, reális legyen az énképe, kifejlett, stabil a személyisége, érzelmileg is stabil, konzisztens... Szomorú vagy sem, az ember egészséges párt akar, mert sajnos a lelki nyűg is olyan, hogy az egészségesnek teher, ha egy ilyen van mellette. Megérzi az ember. Aki kifejezetten szeret másokat babusgatni, és valamiért vonzzák a kissé esendő emberek, azoknak bejöhet, ha valami nincs rendben a másikkal, de valljuk be, pont egy nő egy általa vágyott erős férfit akarjon gyámolítani? Ennél nincs taszítóbb az ismerkedés során (és nem arról beszélek, hogy egy férfinek nem lehetnek rossz napjai, vagy nem élhet meg mindenfajta érzelmet, hanem arról, ha valaki folyamatosan ilyen kis elnyomható, gyenge, semmilyen -ez nőben több férfinek bejön, mert "törékenységet" sugall, de vegyük már észre, hogy ki szottul-nem-egészséges-ilyennek-lenni!).


Srácok, csak annyi, hogy nem (csak) miattunk kellene azon elgondolkodni, hogy mi nincs rendben veletek, hanem azért is, mert így élni nem teljes értékű. Egyszerűen nem tudom másképp mondani, magatoktól veszitek el a lehetőséget azáltal, hogy falakat és szürkeséget építetek magatok köré. Egy hibás önértékelésű ember, vagy egy olyan, aki nem tudja, hogy miért dolgozzon az életben, nem él teljes életet. És ha egy ilyen akad egy nála összeszedettebbre, akkor is lehúzza, ha nem akarja. Emiatt nem vonzza ez a nőket, általában a férfiakat sem. Lehet mondani, hogy "hőőő, de én tökjól vagyok"... Nem. Onnantól, hogy pokolnak éled meg a társkeresést és nem érzed magad jól a bőrödben egyedül is (az természetes, ha hiányzik a társ, de az beteges, amit itt műveltek), nincs miről beszélni "jól vagyok" szempontjából. Nem vagytok jól, mert aki jól van, abban nincsenek rossz érzések mások iránt, és nem keseregnek, hanem a fejlődésre és az előremenetelre koncentrálnak. És lehetőségeket teremtenek maguknak, meg egy normális jövőképet. Ez nem arról szól, hogy felelj meg a nőnek. Ez arról szól, hogy élj úgy, mint egy egész ember, mert ez a te felelősséged és tartozol magadnak ennyivel. Én sem akarnám magam ráerőltetni másra, ha hozzá képest nagyon nincsenek rendben az életemben a dolgok, hanem előbb rendet raknék itt, hogy jól érezhesse magát velem, és ne húzzam le bármilyen vacakkal, ami nálam van, mint elvarratlan szál, vagy nem tudatosított probléma (amit emiatt nem is tudok a helyén kezelni)...


Nem éri meg tagadni, hogy valami nem oké, higgyétek el. Amíg így követeltek figyelmet, nem fog semmi megoldódni. És addig megy a kislányos hiszti is, amíg nem vagytok tudatában annak, hogy ez így nincs rendben, és valahol el kellene kezdeni a problémán dolgozni. Akár egyedül, akár szakemberrel. Nem ez a ciki, hanem az, mikor mindenki látja, csak te nem akarod...

2017. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem az a baj hogy a nőknek ilyen elvárásaik vannak, hanem hogy csak elvárásaik vannak nyújtani meg sok esetben semmit nem tudnak, felmutatni meg pláne.


A férfi legyen izmos, okos, jól fizetett és ezt az a nő is elvárja aki mondjuk 100-ért 3műszakban van egy gyárban vagy bolti eladó.

Meg a csávónak legyen lakás, kocsi a nő meg a szüleivel él és a nyaralásra is ők viszik vagy a szülei fizetik neki.

Vagy a férfi legyen türelmes odaadó imádja meg halmozza el, a nő meg azt adja cserébe hogy ott van, akár szex közben is.


Szerintem ezzel ennyi a baj. Tisztelet a kivételnek!

2017. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

#12: A kettő között nagyon vékony a határvonal, ráadásul aki az egyik nő szerint "bunkó, agresszív, vadállat", az a másik szerint "határozott, magabiztos férfi, aki ki tud állni magáért".


Ez épp olyan, mint amikor arról van szó, hogy minden pasi csinos barátnőt szeretne. Igaz, csak a csinos mindenkinek mást jelent.


#13: Tökéletesen egyetértek.


#14: Valóban gyakori jelenség, amit leírtál. Sokan túlértékelik magukat és ezért az elvárások is elszálltak ahhoz képest, amit cserébe nyújtani tudnak. Viszont joguk van a magas elvárásokhoz, legfeljebb egyedül maradnak.

2017. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14

Biztos sok ilyen nő..nem, inkább lány létezik, de minden éremnek két oldala van. Én például hiába esem a "jó nő" kategóriába, hiába akar megfektetni egy csomó férfi, a kiszemeltjeim rendszerint a "csak elvárás, de semmi viszonzás" elve alapján működő nők mellet kötnek ki, én meg a barátzónában ragadok, és pislogok, hogy elméletben én lennék az ideálisabb (mondom papír forma szerint), mert a saját lábamon állok, van véleményem, állítólag jó nő vagyok, házias vagyok és megértő, még sem engem választanak. Nem nyavalygok e miatt, csak mint észrevételt írom. Valószínűleg azért van, mert akinek mondjuk jó az egzisztenciája, könnyebb azzal csajozni, elég ha megvesz a nőnek mindent meg elviszi drága helyekre, mint hogy a belső tulajdonságokkal keljen lenyűgöznie. Akit meg ezekkel nem lehet lenyűgözni, beleesnek a "túl bonyolult" kategóriába. Aztán persze sírnak (az én vállamon) hogy kihasználták őket,meg hisztizik a lány, nem hallgatja meg stb.

2017. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, most csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy dicsekedj a pasiddal? :D

Lehet, hogy menőnek érzed, hogy mindenki a barátodat akarja, de ezzel csak te fogsz rosszul járni, amikor majd megcsal.

Normális ember megelégszik azzal, ha a párja szereti őt, és pont nem érdekli, hogy ki milyennek tartja őt.

2017. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez is egy kifogás arra,miért sikertelenek és addig se kell tenniük magukért.Viszont nőként egyetértek abban,hogy egyre több nő a nagy büdös semmire vár el.
2017. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha a te pasid ilyen, miért írtad ki a kérdést? Vagy mégsem annyira tökéletes, mint írtad? Mit érdekel téged, hogy a többi férfi milyen?
2017. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!