Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt itt valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt valaki olyan helyzetben hogy azért nem csajozott/keresett párt magának, mert annyira rossz anyagi helyzetben volt és szégyellte?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz körülmények között éltünk, amit nagyon szégyelltem. 23 éves koromig egy szobába aludtam anyámmal,. férfi létemre. Gondolhatjátok ez számomra mekkora szégyen volt. Senkit nem engedtem be a házba az is zavart ha a környékünkön mászkáltak azok a csajok, akik tetszettek. Mindig távolságtartó voltam, sokan azt hitték, hogy meleg vagyok. Csak a nagyon szűk családi kör tudta, hogy miben élünk és, hogy ezért nem csajozok. Valaki volt hasonló helyzetben már?
2017. aug. 17. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, de félek ez így is marad, mivel sosem leszek gazdag. Ha sikerül elérni a csúcson egy 25
2017. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi nem élünk ilyen körülmények között, de rengeteg régi osztálytársam lakik romos házban, düledező falakkal, stb. és szép barátnőjük van. Sztem ez nem ok arra, hogy ne csajozz.

Pl sok lány is van így és akkor keress olyan lányt, aki szintén szegényebb és őt nem fogja zavarni.

2017. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*egy 250 nettot (mai árfolyamon, szóval akkor már nyílván több lesz, de kb. annyit ér mint ma 250.000 Ft), akkor már nagyon örvendezhetek majd. Ez nagyon kevés lesz.
2017. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt persze ezert se csajoztam 22 eves koromig mert nem volt ertelme,15 evesen kezdtem el edzeni is,ergo felkeszultem,hogy majd ha lesz zseton meg mellette misportolt leszek na akkor csajozok,addig felesleges mert azok a szintu csajok akik nekem bejottek azokhoz izom es penz is kell.
2017. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
misportolt helyett kisportolt.
2017. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt. Annó mikor nem volt munkám, annyi pénzem sem volt, hogy Debrecenből Hajdúszoboszlóra elmennyek randizni. Inkább hárítottam a dolgot, majd szép lassan hagyta a francba a csaj.
2017. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem a szégyen miatt nem kerestem part, hanem, mert gőzerővel azon dolgoztam, hogy kitörjek abból a helyzetből. 2 allas, mellette iskola... időm se lett volna.
2017. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt egy körülbelül egy éves időszakom amikor átlagosan havi 15-20 ezerből kellet élnem. Így jött össze külső okokból.

Abban az időben gondolni sem mertem rá, hogy kezdeményezek nőknél mert féltem tőle, hogy ha összejön akkor érdekelné hogy és hol élek.

Plusz azért az elején egy kapcsolatban szeretek költeni a nőre (egy egy tábla csoki ajándékba, vagy valami kis meglepi...)

2017. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azért nem csajoztam mert az államosítás és a szocializmus egy rabszolgasorsot hozott a szüleimnek és nekem is. Kötelező volt munkahelyre járni, holott a szocializmus vége felé már megélni sem lehetett volna belőle ha nincs otthon háztáji gazdaság. Vagyis nem csak a szegénységen/gazdagságon múlik a csajozás, hanem azon is hogy rendes szabad országban élhet-e valaki.

Amúgy nem éltem rosszul anyagilag a szocializmusban sem a szüleim háztáji gazdasága miatt. De mindegyik lányismerősöm érezte hogy a sötét keleti blokkra jellemző kényszermunka nem az én világom és az övé sem. A szabadságot fontosabbnak tartottuk a pénznél, és csak akkor jöttünk rá hogy milyen igazunk van amikor szabadok lettünk. Mert rájöttünk hogy ha az ember szabad, akkor az az anyagi jólétet is magával hozza. De fordítva nem biztos hogy mindig igaz, vagyis lehet valaki milliomos, de az még nem garancia arra hogy szabad is lesz.

2017. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltam ugyan így, de simán elképzelhetőnek tartom.
2017. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!