Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves szűz férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves szűz férfi, hogyan kezdjen bele a társkeresésbe?

Figyelt kérdés

Elég komoly problémákkal küszködtem. Nagyon önbizalomhiányos voltam, ami átcsapott depresszióba, valamint anyuci pici fia is voltam.


Mára ezeket nagyjából leküzdöttem. Teljesen leszakadtam anyámról, sikerült egzisztenciát is kiépítenem. Külsőben is sokat javultam, mára elfogadtam magam. Ezen felül megtanultam főzni, takarítani, mosni, meg egyéb házimunkák elvégzését.


Ami zavar, amitől tartok, hogy velem egykorú nő már nem kezdene szűzzel.



2017. aug. 17. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Mar keso
2017. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem a helyedben megoldanám fizetőssel. Így nem okozna gondot amikor megkérdik hogy az vagy e.

Azt meg letagadod majd hogy fizetős volt, azt mondod ismeretlennel éjszakai kaland.

Problem solved.

2017. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne hireszteld.

Egy bizonyos kor felett az emberek nem kerdezik meg, hogy "figyu te szuz vagy?".


Mondjuk az mas teszta, hogy "volt komoly kapcsolatod?" kerdesre is az lesz a valasz, hogy nem. Ez pedig inkabb lesz tenyleges problema, mintsem az, hogy nem volt meg a kukid punciban.

2017. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Papucsnak elmehetsz valami dominánsabb nő mellé, ahol ő lenne az úr a házban :) Ilyenbe gondolkodj szerintem, neked ez állna jól.
2017. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30 éves szűz nőként nem zavarna. Inkább legyen szűz, mint qrvázzon.
2017. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es, rajtam többet nem fog uralkodni egy nő. Elég volt anyámból, a nagynénémből és a nővéremből. Ízig vérig nők, uralkodó típusúak. Még egy ilyen hölgy nem kell....
2017. aug. 17. 22:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el egy fizetőshöz,Ő segít rajtad! De valami normálisat válassz ki,akinek lesz is türelme hozzád,nem két perc alatt kivégez!

Tudod,nem az az élvezet ha elélvezel,hanem ami közbe van!

2017. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha őszinte leszel hozzá akkor valószínűleg azt fogja megkérdezni, hogy 10-15 évig mégis mi a fenét csináltál akkor. Olyan ez mint az álláskeresés, amikor 30 évesen nulla munkatapasztalattal beállítasz a HR-eshez és ugyanezt megkérdezi tőled. Azt javaslom, hogy inkább egy-két hónapig fizess be egy igényes, kedves 30-as nőnek egy szexmaratonra. Heti 3 alkalom (akár hétvége is) és annyi idő alatt ráncba fog szedni és megadja az alapokat, mint egy személyi edző a zöldfülű kondisnak. Ha már úgyis annyira önálló és független vagy, akkor 30 évesen simán érdemes rááldozni a pénzt/időt. Utána senki nem tudna róla, de legalább nemcsak hogy átesnél a tűzkeresztségen, de már lennél annyira tapasztalt, hogy kis füllentésekkel tarkítva ne égj be a nő előtt. Azért 30 évesen szűznek lenni már nem éppen egy normális dolog. A múltadat pedig végleg törölt ki a fejedből.
2017. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8# Nincs egyedül ezzel a problémával! Van 38 éves ismerősöm,Ő is az,tőlem kérte vegyem el a szüzességét! :D Nemet mondtam rá! :)


Kérdező azért ha rászánod magad erre a "sulira",előre tisztázd le,hogy többször akarsz menni,türelmes nő kellaki megtanít mindenre! Inkább hívj fel több személyt,jegyzetelj magadnak és amelyikre több pontot adtál beszélgetés alapján,oda menj! Látni,hallani fogod melyikük készséges,ostobának tűnő kérdésekre hogyan reagál! Sok sikert!

2017. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20 és 30 éves kor között az összes csaj ott van.


Én a 20 - 25 éveseket ajánlanám neked, efölött, már mindenki foglalt.

2017. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!