Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek béta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek béta pasival, vagy csak az alfák jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 10:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem az ilyen Humphrey Bogart karakter az alfa, nem az üvöltöző majom, de kinek mi.
2017. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%

Az alfak alkalmatlanok egy kellemes parkspcsolatra. Amiota erre rajottem,csak beta pasival jartam/eltem egyutt.


Az alfakat azonnal egy mondat utan pattintom,annyira utalom oket. Mivel dogos vagyok,ezert az alfak sokszor kiszurnak.


Eljenek a beta ferfiak! En nagyra ertekelem a ragaszkodasukat,szerenysegutket,szolidsagukat,kedvesseguket. En rajuk tudok felnezni. Ezzel sok notarsam igy van.

2017. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Az alfa és a béta is totál megítélésfüggő. Nekem egy tirpák Bryce (13 reasons why) féle karakter egyáltalán nem alfa, hanem egy szánalmas görcs. A párom viszont egyáltalán nem béta, attól még, mert komolyan vesz egy kapcsolatot és egy intelligens, normális férfi aki tud romantikus is lenni, feltételezem a 8 exe is azért volt vele, mert ők sem így gondolták :D De a tipikus alfa megítélésbe szerintem nem illene bele, ha valaki csak kívülről próbálja megítélni, mert inkább metálos körökben mozog, nem pedig a legmenőbb bulikirályok között. Viszont egy full extrovertált és magabiztos férfi, nem pedig egy puhapöts.

Szóval ha béta = nyomi, csendes, szerényke aranyos fiú akinek akár az anyukája is lehetnék egy kapcsolatban, akkor ők kösz nem, a normális férfiakat szeretem, akik nem esnek semmilyen szélsőséges kategóriába :D

2017. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23 a béta pl ha már a 13 reasonst említetted, olyan, mint Clay, esetleg a magas Audis Ázsiai srác, elfelejtettem a nevét
2017. aug. 18. 12:54
 25/30 anonim ***** válasza:
Még mindig a kappákra szavazok. :)
2017. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én meg az értelmes, egyben érzelmes férfiakat kedvelem, bár gőzöm sincs, hogy a görög abc mely betűjének felelnek meg.
2017. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24# Nem, Clayjel sem jönnék össze, amekkora idegesítő szerencsétlen volt ő is szinte végig. Majd ha eszembe jut valami karakter, ami példázza, milyen férfiakkal jönnék össze, szólok :D
2017. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Van erre vmi tudományos leírás, hogy melyik férfi milyen? Annyit tudok, hogy nekem a párom a legvonzóbb férfi a világon, de objektíven meg azt, hogy sok nő kb. bottal nem nyúlna hozzá, mert nem úgy néz ki, mint vmelyik aktuális hollywoodi szépfiú és úgy sem, mint vmi gyúrósjózsi.
2017. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja, és határozottnak határozott, de bunkónak csak azokkal az, akik vele bunkóznak először. Ordítani nem szokott, sem úgy beszélni, hogy a bmeg nála kötőszó. Hűséges, türelmes, figyelmes, kedves velem.
2017. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hű, vazze! A teljes görög ábécé alkalmazásra kerül a férfiak osztályozásakor?
2017. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!