Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pécsen láttatok már anyagilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen láttatok már anyagilag független, szingli, nem anyuka, nem retardált, átlagos középkorú nőt? Hol?

Figyelt kérdés
de nem fogatlant ...

2017. aug. 18. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem. De meg az orszagban sem. Foleg a retardalt feltetel a problemas.
2017. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

A fiatalkorú az a 14 és 18 között.


Egyébként láttam már, mondjuk kicsit retardàlt volt, de annyira azért nem, mint te, de hogy hol, azt hiába mondom, mert volt lába, így álandóan helyet vàltoztat, ráadásul teljesen kiszámíthatatlanul.

2017. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
A 4-es válaszolóval értek egyet. Igazgató, igazgatóhelyettes, bíró, orvos, ilyesmi nők általában a munkát választják a család helyett. Ha megtudod az illetőről, hogy karrierista, na ő biztos nem foglalt, de ha sok embert visszautasított, ha téged nem is fog, nem hiszem, hogy sokáig jutnál el vele.
2017. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25-30 éves elég távol van még a középkorúságtól, kedves kérdező. ezen logika mentén a 45 éves már fél lábbal a sírban lévő rokkant nyugdíjas...
2017. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Fú 12-es most aztán jól megmondtad te tök okos vagy meg vicces.A helyesírásom oké? Arra is megmondhatnád a tutit.Bárcsak olyan ügyi lennék mint te!
2017. okt. 14. 21:47
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

igaza van 12-esnek, a kérdésed alapján valóban annak tűnsz. olyan 25-30 éves nőt nem nehéz találni, aki anyagilag független és nincs gyermeke és még foga is van. manapság már kitolódik a gyermekvállalás, sokan inkább a harmincas éveikben vállalnak gyereket, miután megteremtették az egzisztenciájukat és kerestek egy kis (sok) pénzt. én is inkább a diplomások között keresgélnék, multiknál dolgozó nók körében pld. és hol? kiállítások, kávézók, kulturális rendezvények, egyetemek környékén. viszont abban is egyet kell értsek az előttem válaszolókkal, hogy egy ilyen nőnél te nem igazán mész át az első rostán sem, egy ilyen nőnek nem feltétlen olyan pasi kell, aki nem tudja, mi az a középkorúság és a párkeresésnél ilyen elvárásokat fogalmaz meg magának.

24/l

2017. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Istenem...
2017. okt. 15. 12:18
 18/20 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a tanácsot :)
2017. okt. 15. 12:24
 19/20 A kérdező kommentje:
Szerintem elég világos mit értek középkorú alatt és nem hiszem hogy ezek komoly elvárások . Azt hittem hogy itt lehet kérdezni bármit bárkitől de mindegy .Most fain leszek hozzátok .Felkészült mindenki a gyönyörre? Mehet?Oké?Na jó lököm:assztall.
2017. okt. 15. 13:10
 20/20 anonim ***** válasza:
most már világos, hogy leírtad, hogy 25-30 éves... a stlíusod is elég tenyérbemászó. de nem folytatom, különösebben nem érdekel, majd boldogulsz így is az életben :)
2017. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!