Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes és igénytelen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes és igénytelen ember között alakulhat ki párkapcsolat? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 15:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
76%

Tehát abban, hogy szabad döntésük van a testük felett.


Te a bombanős ember vagy?

2017. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Micsoda hiba, hogy en nem vagyok noket szexualisan frusztralt, barkivel dugni akaro nyomoronc XDDD
2017. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
27%
Egy férfinak nem lehet szabad döntése a teste felett? Egy férfinak kötelessége kompromisszumokat kötni, egyedül csak egy nő teheti meg azt, hogy válogasson, férfi nem?!
2017. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
68%

A férfi is válogathat. Ha úgy dönt, megdug egy ronda nőt, az az ő döntése.


Amiről te beszélsz - és már tudom, hogy te vagy az -, az nemi erőszak. Nem dughatod még mindig oda a farkad, ahova nem engedik.

2017. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
32%
Mindig azt irogatjátok itt a férfiaknak, hogy adjuk lejjebb, kössünk komprommiszumokat... Nincs jogunk ahhoz, hogy ne adjuk lejjebb? Miért csak egy nő teheti meg, hogy ne adja lejjebb?
2017. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
78%

"Egy férfinak kötelessége kompromisszumokat kötni"


Ez melyik törvényben íródott meg?

2017. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
81%

De most írod, hogy meg is teszik a pasik! Te írtad, hogy ha nagyon akarnak dugni, lejjebb adják. Ez a saját döntésük.


Ha szupermodelleket akar csak dugni, tegye azt. Ha a szupermodellek ebben nincsenek benne, így járt. Választhat, hogy egyedül, vagy lejjebb adja. Még egyszer, TE írtad, hogy ilyenkor a bszás érdekében bárhova bedugják.

2017. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%

"Egy férfinak kötelessége kompromisszumokat kötni"


"Ez melyik törvényben íródott meg?"


Ezt az itt válaszolók nagy része irogatja itt folyton a férfiak által feltett kérdésekre.Igaz más szavakkal, de az a lényege, hogy egy férfi érje be kevesebbel, akkor is, ha neki az nem tetszik.

2017. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
27%

"Ezt az itt válaszolók nagy része irogatja itt folyton a férfiak által feltett kérdésekre.Igaz más szavakkal, de az a lényege, hogy egy férfi érje be kevesebbel, akkor is, ha neki az nem tetszik."


Én nem írtam sosem ilyet 46%-os.És te azért, mert ilyeneket írnak a gyakorin a nők, akkor magadra kötelezőnek érzed?Netán be is tartod? :D

2017. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartom be, inkább vagyok egyedül, minthogy nekem nem tetsző nővel legyek együtt. Hozzáteszem, a nem olyan dekorativ nők is jó pasit akarnak egyébként.
2017. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!