Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az a csajoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az a csajoknak, ha egy srác kedves velük (de nem papucs)?

Figyelt kérdés
Nem első eset, hogy nekem megtetszett egy lány, és amikor beszélgettünk félreértelmeztem a jeleit. Azt hittem bejövök neki, de nem. Az a baj velem, hogy kedves vagyok. Az jön be csajoknak, ha valaki bunkóskodik velük. Ez miért van?

2017. aug. 20. 12:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, én nem akarok ezzel menőzni, nő vagyok és ez az igazság. Az a nő, aki nem akar megbántani azzal, hogy egy rakás szerencsétlenségnek meg tejbetöknek tart, az pont ilyen szöveget fog nyomni, hogy jaj nincs veled semmi baj, nem is érti miért nem tapossák egymást érted a lányok, meg hasonló hülyeségek, hogy "túl kedves vagy" stb. egyszerűen beszari ahhoz, hogy megmondja figyelj öcsém, töketlen vagy és egyáltalán nem tudok úgy rádnézni, mint egy férfira, ami nem bunkóság kérdése. Istenem hány ilyen pasi ismerősöm van, akinek senki se meri megmondani, hogy mi a baj vele, csak mondogatják, hogy jaj semmi, meg stb. aztán mikor én meg kinyitom a számat még rendsen megsértődnek, mert nincsenek ők ahhoz hozzászokva hogy valaki igenis megmondja, hogy baj van velük és nőként milyennek látjuk őket, hát mindenki csak kegyes hazugsággal húzta ki magát a beszélgetésből eddig.. Aztán mondjuk amelyiknek van esze, az elgondolkodik, összekapja magát és változtat a dolgain, aztán utána jé, lesz nekik barátnőjük meg ilyenek...
2017. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#20: Na erről van szó, ezt kell elmondani így, nem bántóan. Bárcsak több ilyen csaj lenne.


#21: A sors iróniája egyébként, hogy az olyan csajok, akik beszarinak gondolnak egy ilyen srácot, és ezt nem merik megmondani neki, még náluk is beszaribbak :).


Mindkettőtöknek ment a zöld kéz.


36\F

2017. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22# részben beszariak ők is. meg részben sajnálják a szerencsétlent és úgy vannak vele, hogy majd lesz vele valami... Na meg a másik verzió, mikor van aki már azért se mond inkább semmit, csak kamuzik, mert vannak pasiban és csajban is olyanok, akik lamentálnak meg nem értik, meg kérik, hogy valaki mondja meg mi a baj, aztán ha ezt valaki megteszi nekik, akkor még ők vannak felháborodva és nemisis meg elmondják mindennek azt, aki őszinte. Aztán egy idő után már úgy van vele az ember, hogy hülye lesz házhoz menni a pofonért, vállatvon és nem segít, oldja meg maga a gondját meg jöjjön rá magától.
2017. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23: Ebben is van valami, természetesen ez szituációtól\embertől függ. A sajnálattól senkinek nem lesz jobb, abból nem tanul semmit. Vannak akik komolyan kíváncsiak rá, hogy mit rontottak el és nem is azért, hogy veled újra megpróbálják, hanem, hogy mással ne kövessék el ugyanezt. Rajtuk érdemes segíteni azzal, hogy elmondod a véleményed. Viszont vannak olyanok is, akik csak kötekedni akarnak meg a "légyszi adj még egy esélyt, próbáljuk meg újra..."szöveggel jönnek, rájuk nem érdemes időt pazarolni. Jó emberismerettel ez kiszűrhető.
2017. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amikor kedveskedsz az nem is baj NEHA lehet de ha sokszor csinalod olyan mintha konyorognel neki hogy legyen veled.

NE erts felre legyel kedves veluk de abbol nem fogsz bejonni neki. Nem tudom ismered e azt hogy flanter (flirtos viccelodes) de ha ezt elsajatitod nem lesz olyan hogy nincs eselyed!

Az baj ha allandoan kedves vagy es semmi mas, legyel vicces es nyugodtan kihumorizalhatod oket de csak ovatosan mert nagyon konnyu atlepni a vonalat. Flirtolj a lanyokkal. A bunkok nem jonnek be nekik! Az hogy ha valaki flirtol vagy rajtuk viccelodik egy kicsit szerintem meg nem bunkosag habar mivel a srac konkurencia ezert annak latod :D


Szerintem nalad az a gond hogy a lanyokat eddig egyfajta piedesztalra raktad a fejedben es csak kedves voltal veluk. Ez rossz gondolkodas banj. Amikor egy lany megtetszik probald meg "eladni" magad hogy megtetsz neki. Minden oldaladbol probalj megmutatni egy kicsit az elso ismerkedesnel vagy randin. Kezeld ezt ugy mint egy trailert sajat magadrol.

2017. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!