Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a nőkből?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem jön össze. Tinderről már egy csomó csajjal beszéltünk facebookon (sajnos élőben félénk vagyok leszólítani lányokat), de találkozóra mindössze egyszer került sor. Jópofiznak, hogy talizzunk, aztán persze mindig lemondják, nem érnek rá, nem jönnek el, törölnek facebookról stb.

Most ilyen rinyagépnek tűnök, de próbálok normális lenni, de fogalmam sincs mi bajuk velem, ha rákérdezek, akkor nem hajlandók megmondani. De akkor miért jópofiznak még az elején?

És persze ők a királynők, mert csettintenek egyet és 100 pasi hever a lábuk előtt, szinte bármit megkapnak. Fogalmam sincs mi kell nekik, mi alapján döntenek. Lassan már én is MGTOW leszek.



2017. aug. 20. 21:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Mi az az MGTOW?
2017. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Ja amúgy eléggáz én csak élőbe tapasztalom tapasztaltam, mikor ott lenne a helyzet egyértelműen, kívülről egy normális értelmes lánynak tünik, de nem lehetsz közelebb hozzá mert nem engedi, vagy hiányzik belőled egy kis hangyafasznyi tulajdonság és emiatt nem kommunikál veled.. pedig ott lenne előtted tisztán a lehetőség de nem.. mert ilyen kis semmi dolog hiányzik... pedig rajtad nem múlik..te megpróbáltad. elég szánalmas dolog, hogy ösztönösen mennek a pénzesek után..
2017. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom miért gondolja néhány megkeseredett pasi, hogy az egész országban csak Vajna Timikék élnek... Ez a legjobb kifogás, hogy jajj nem azért nem akar velem összejönni a csaj mert bunkó/szerencsétlen/igénytelen/antiszociális vagyok, hanem mert nem vagyok milliomos... Ugyan már.
2017. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

# 11


Meghallgatnám a lány verzióját is a hangyafaroknyi hiányzó tulajdonságról.

2017. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Nos Kérdező, manapság ha nem nézel ki jól, vagy nincs sok pénzed, ne várj sikert a párkapcsolati életben. A legtöbb, amiben reménykedhetsz, az a friendzóne.

Én speciel azt javasolnám, hagyd az egész párkeresési cirkuszt a 3,14csába, és élj úgy, hogy NEKED jó legyen, szard le a nőket magasról. Feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, te csinálsz jobb vásárt, ha messzire elkerülöd őket.

2017. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
30%
Hát kedves utolsó, ha ilyen a hozzáállásod akkor nem is csodálom, hogy fingod nincs milyen egy normális kapcsolat. És az ilyenek sírnak, hogy nincs normális nő... De van, csak mondjuk ha 0 erőfeszítést teszel bele a kapcsolatba, de cserébe elvárod, hogy a nő megbecsüljön meg alád feküdjön, akkor nyilván nem fog melletted maradni. A normális nőnek nem hisztis kisfiú kell.
2017. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

#16, ha lenne normális nő, feleennyi ilyen kérdés nem lenne kiírva. A férfiak döntő többségének normális nő kell hosszútávra, nem egy felszínes, hiú valaki, és nem egy vérszopó pénzsóvár nőszemély. Elárulom: az ilyenek még a bulikirály menőcsávóknak se kellenek hosszútávra.

Van minimális számú normális nő, valóban - az összes nőnek mintegy a 20%-a. Na már most, a férfiak 80%-ának ez a 20% kell, következésképpen nem jut mindenkinek. Ilyen értelemben például már érthető a bődületes masszív férfitöbblet. És az a poén, hogy még ezt a 20%-ot is rendszeresen elhalásszák a kigyúrt sportkocsis díszfszok a normális férfiak elől...

2017. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván egy ilyen kérdéshez, hogy huu mekkora szemetek a nők nagy többségében olyan pasik járnak, akik csalódtak 1-2 nőben, ezért egyet értenek. Megfordítva is igaz, ha olyan kérdéseket olvasgatnál, hogy miért szemét az összes férfi, ott meg megkeseredett csalódott nők szidnák a pasikat, hogy igen a 80%-uk semmirekellő.
2017. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

"soha semmi nem jön össze"...


változtatsd meg a gondolataidat és megváltozik az életed.

2017. aug. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint azok a lányok, akik jól néznek ki és értelmesek, nem nagyon mennek Tinderre, nincs rá szükségük, max kíváncsiságból, nem gondolják komolyan, ezért törölnek. Sok olyat látok, hogy 30-as kinézetű (vagy öregebb) csávók, ilyen tizenéves csajokkal vannak. Ez is vérlázító tud lenni. Főleg amikor 18-19 évesen megházasodnak. Garantált válás. Miért nem lehet várni még egy két évet, (ha már egyáltalán)? Egy ennyi idős lánynak a mai világban, hogy jut ilyen az eszébe?

Valaki írta, és teljesen egyetértek, hiába rendes, kedves egy lány, ha nem vonzódsz hozzá, nem fog működni.

Bár én csak most hallok erről az MGTOW-ról először, de nem hiszem, hogy a nőgyűröletről szólna. Egyszerűen a mai modern társadalom máshogy működik, mint régen, most már a nők választanak elsősorban. (Régen alatt gondolok arra, hogy pl érdekházasságok voltak, vagy egy faluban azért köttettek, mert együtt nőttek fel, nem volt más, stb.). Nem a szexről szóltak alapvetően. Ma mindenhonnan (filmekből, netről, stb.) ömlik, hogy ez ennyi nővel dugott, az annyi évesen vesztette el, stb. Megértem, hogy sokak megzavarodtak, és úgy érzik lehetetlen normális társat találni, mert a külső sokkal fontosabb lett, mások sokkal "tapasztaltabbak", stb.

És igen, én is látok kigyúrt, televarrt, kopasz állatokat BMW-vel, jó nőkkel furikázni, bömbölő szarzenével. Nekem senki ne mondja, hogy ez normális. Jogosan kérdezik sokan, hogy "Nekem is ilyennek kéne lennem, hogy kapjak nőt?", és nem nagyon mutatja azt semmi, hogy "nem". Pedig ez egy rossz irány. Honnan telik rá neki? Hol ismerte meg? Mit mondott neki? Megszólalnia se kell, hogy leessen, egy nagy bunkó; de akkor pláne hogyan csinálta? Valamit tud. Nagyon rossz irány.

2017. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!