Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a nőkből?

Figyelt kérdés

Soha semmi nem jön össze. Tinderről már egy csomó csajjal beszéltünk facebookon (sajnos élőben félénk vagyok leszólítani lányokat), de találkozóra mindössze egyszer került sor. Jópofiznak, hogy talizzunk, aztán persze mindig lemondják, nem érnek rá, nem jönnek el, törölnek facebookról stb.

Most ilyen rinyagépnek tűnök, de próbálok normális lenni, de fogalmam sincs mi bajuk velem, ha rákérdezek, akkor nem hajlandók megmondani. De akkor miért jópofiznak még az elején?

És persze ők a királynők, mert csettintenek egyet és 100 pasi hever a lábuk előtt, szinte bármit megkapnak. Fogalmam sincs mi kell nekik, mi alapján döntenek. Lassan már én is MGTOW leszek.



2017. aug. 20. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Eleged van. Nem csak te vagy így. Gyere, állj át a sötét oldalra, légy a magad ura! :-)


Nekem akkor lett elegem amikor a több éves párkapcsolatomban bőven több volt a dráma és stressz mint a szex, és a munkahelyen idegeskedtem a párkapcsolatom miatt! (általában a fordítottját hallja az ember) meg amikor az ügyeletre kellett elmennem összevissza szívveréssel EKG-re mert azon idegeskedtem kora hajnalban hogy hogy szabadulok meg az egésztől. Megjártam a poklot oda-vissza.


Igen, a csajok flörtölnek aztán eltűnnek, én is tapasztaltam. Logikát nem szabad benne keresni, a női logika egészen másképp működik, az nekik a szórakozás ha hülyíthetnek és az egójukat növelhetik a bókokkal, meg a pasik által fizetett vacsi a randin se utolsó szempont ha eljut odáig a dolog. Egy jó részüknek a dráma és a szocializálódás a lételeme, kibeszélik a csajos estén minden részletét mindennek.


Nem, nem vagy rinyagép, ne hagyd magad megszégyenítve érezni, egyszerűen (végre) eléggé fáj az élet ahhoz, hogy a megfelelő kérdéseket elkezdd feltenni. Üdv a Pokol mélyén, innen már csak felfelé vezet az út. Én is voltam itt.


Ja, és ha megfejtenéd a női viselkedést, mi volna? Fizetnéd a gyerektartást,a csaj kiadásait, családi házat, uncsi kocsid lenne, minden hitelből? Egy ember egymagában, önmagáról gondoskodva sokkal erősebb gazdasági értelemben.

2017. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyébként, a szerelem rettenet veszélyes dolog, az illegális drogokkal összemérhető dolgokat művel az agyban, megőrülhetsz tőle.:


[link]

2017. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
érdekes amit a nők ideírnak, lenézik ezeket az embereket, s látatlanba de töketlennek mondják őket. én 190cm magasan kockahassal írom ezeket. Anno meghódítottam életem "szerelmét". Főiskola, bulizás után közös albérlet, saját lakás, majd kertváros. Mivel mindent levettem a válláról, gyakorlatilag azon kívül, hogy szeretnie kelljen más dolga nem volt. Nem azt mondom makulátlan voltam vele, de igyekeztem. Ez se volt elég. Érzelmileg ledarált, minden felelősséget rámtolt, arrogánsan kihasználta, hogy mivel én vele akarok lenni, ezért ő bármit megtehet. Ugyanezt csinálja az összes nő, mivel a férfi megy a nő után, ezért kihasználja amíg lehet. Ha bepapucsodik, akkor azért hagyja ott, ha nem akkor meg azért. Ekkor tudatosult bennem, hogy igen mgtow. Ba**sza meg az a**ját az összes némber, s felőlem fel is fordulhatnak, hogy én még egyszer akármelyiknek kuncsorogjak vagy puncsolva sorba álljak, hogy léccci engem válassz, soha. Minek? Sosem lesz elég semmi egyiknek se. Többségük gyereknevelésre alkalmatlan, vagy a gyereket a saját maga céljai érdekére felhasználja. A volt feleségem is végén már mindent rám nyomott volna, házimunkát, pénzkeresést, takarítást, mert normális életet akartam, és ha valaki akar vmit azt kilehet használni. Ilyen a nő, puszta létezéséért ki kell szolgálni, különben elhagy, zsarol vagy követel, esetleg manipulál. Előző barátnőm összefeküdt mindenkivel, azelőtte egy manipulátor volt. Idáig jutottunk. Empátia 0. Nekik jár, mert nők. Ha fáradt vagy, s a közértes szépen vigyorog, már ott kötnek ki, s te vagy a hibás. De az új ház az kell, különben nem vagy férfi. Akkor köszönöm szépen, én nem játszom. 31 vagyok, 190cm magas, 85kg, izmos, pénzes, és k*csög is akkor. Nekem így jó.
2018. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!