Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek nős férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissandi137 kérdése:

Ti kezdenétek nős férfival? Többi lent.

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, szingli... A hobbim miatt heti rendszerességgel járok egy bizonyos közösségbe, ahol megismerkedtem egy férfival. Elég nagy az összhang köztünk és a kémia is működik de nagyon :) Azt hiszem, ez egy működőképes kapcsolat lehetne.

A probléma, hogy az illető férfi nős két gyerekkel. Beszélgettünk kettőnkről is, azt mondta, hogy nagyon nagy hatással vagyok rá de szereti a feleségét, és ha a jövőben el is hagyná, az biztos, hogy nem mostanában lesz és nem is egy másik nő miatt. Azt viszont nem mondta, hogy elzárkózna egy kaland elöl, persze konkrétan nem beszéltünk róla csak bizsergett valami a levegőben.

Ti mit tennétek a helyemben? Belemennétek egy ilyen botlásba/botlás sorozatba vele vagy megpróbáljam "elcsábítani"?


2017. aug. 21. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Mit tenne tönkre a kérdező? Semmit. Ha vihető a pasi, akkor másnak is.

A kaland elol nem zárkózik el? Hát,igazi uriember, család marad, de a szerető is kell. Hová hányjak?

2017. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, mit teszek tönkre, nem az én családom, nem az én felelősségem.


De tükörbe szeretek nézni, így egyértelműen nem.

2017. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem kezdenék nős férfival. Ennyire elkeseredett vagy, nulla az önbecsülésed? Miért jó az neked, hogyha néha egy órára átmegy hozzád, hogy lefeküdjön veled? Mert másra nem kellenél, arra ott a családja. Nem veled fog eljárni programokra, nem veled fog felkelni reggelente, nem fogjátok együtt tölteni a hétvégét. Teljesen mindegy, most mit ígér, hogy bejusson a bugyidba. Pár év múlva megun, és akkor ott állsz közel a 40-hez, nem fognak ám utánad kapkodni a férfiak. Ha egy kicsit is van tartásod, akkor keresel egy olyan férfit, aki nem foglalt.
2017. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
na megint egy hulye no
2017. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Soha nem fognak elfogyni a naiv nők. Soha.



(bizsergés, meg az egyebek.... persze. legalább egyedül neked csapja a szelet, vagy van melletted még 2-3 ürítőzsák?)

2017. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem kezdenék, mert nem fér rá a pofámra az ilyesmi.

De te tegyed, ha akarod, hadd véssen fel egy újabb strigulát a pasi, hogy na, ez is megvolt.

2017. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Férfiak cipelik azt a pecsétet, hogy a farkuk után mennek. A nők meg meg vannak sértődve, ha mocskos krvázzák őket.

Kik a különb lények ezen a bolygón?

2017. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A hapsi megmondta hogy szereti a feleségét, nem hagyná el a családját egy másik nő miatt. Nem értem sokaknak ebben mi nem világos.

És hogy a kérdező hölgy nagy hatással van rá. Ebben mi az eget rengető szörnyűség?

Voltam házas, eközben igen, volt olyan kolléganőm, akivel baromi jókat beszélgettünk, nagy hatással voltunk egymásra, de eszem ágában nem lett volna vele megcsalni a feleségemet.

Ugyanígy a volt feleségemnek is volt ilyen kapcsolata (persze ő tovább is lépett... :-) )

A kérdező többet gondol a dologba mint ami valójában, nincs tisztában azzal hogy ha a férfi megtenné, mi következne (2 hozott gyerek, a lelki teher hogy tönkrement egy család az ő közreműködésével, a mindennapi gondok, kb. fél év alatt nyírnák ki a mostani csodálatos szikrázó, réten repdesős pillangós őzikés "kémiát").

Kérdeztél, válaszolok, nem, ne kezdj nős férfival.

40f

2017. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem mennék bele ilyesmibe. Ennek millió oka van. Olyan gyorsan felejtsd el, amilyen gyorsan csak eszedbe jutott.
2017. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!