Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra milyen az álomnő? Tudom, ahány ember, annyi féle elképzelés, de érdekelne hogy nektek mit jelent az a fogalom hogy álomnő, milyen nőt takar nálatok ez a kifejezés külsőleg-belsőleg?

Figyelt kérdés

Nőként le írom hogy számomra milyen az álomnő:


Belsőleg: intelligens, okos, több nyelvet beszél, céltudatos, ha kell nagyon határozott de tudja hogy milyen élethelyzetben kell így fellépnie (vagyis nem ilyen folyamatosan), értékrendje van (nem fekszik le minden jött ment pasival, sem a pénz miatt, tiszteli magát annyira hogy ne csak egy lyukként használják a pasik), szeret szórakozni és lazulni de ugyanakkor komoly is tud lenni, sokrétű ismeretekkel rendelkezik és érdekli a világ, a működése. Kommunikatív, alapvetően kedves és bájos természetű, szeret embereken segíteni. Nagyon jókat tud főzni, szeret kézműveskedni, sok hobbija van. Imád sportolni.


Külsőleg: gyönyörű hosszú sötét fényes dús haj, gyönyörű mélykék szemek, teltebb ajak, gyönyörű arc, formás kisebb mellek, formás izmos kerek fenék, keskeny derék, formás lábak, ápolt körmök (manikűr-pedikűr), ápolt haj-száj, stb.... Stílusos, nem a mostani tucat insta-kardashian divatot tolja, de ennek ellenére egyedien divatos, nőies.


És ami megkoronázza az egészet, az az ellenálhatatlan, egyszerre nagyon szexuális-titokzatos-varázslatos kisugárzás. Aminek a hatására ha a közeledbe van vagy a szemébe nézel akkor kb. elveszted az eszed, olyan energiák lengik körbe.


Nekem nőként ez a nőideál.


Nektek mi? Illetve találkoztatok már ilyen nővel pasik?



2017. aug. 21. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az álomnő, akit szeretek. Ennyi.
2017. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyanús a kèrdès baba.
2017. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, hogy ti, nők általában teljesen mást tartotok fontosnak, mint mi. :)


Legyen igénye a tájékozottságra, kíváncsi típus. Legyen rendszeres jövedelme, vagy tanuljon. Szeresse azt, amivel foglalkozik, bármi is az. Tartsa fontosabbnak a leendő családot a karriernél, szeresse a gyerekeket. Legyen következetes, megbízható, kiszámítható. Határozott értékrenddel bírjon, ragaszkodjon a saját elveihez. Kezelje jól a konfliktusokat, semmi esetre se legyen hisztis, kényes. Mélyérzésű, de nem érzelemvezérelt. Ha tud helyesen írni, az egy pluszpont.


Ami a külsőt illeti, sosem volt kimondott álomnőm. A hosszű, sötét, dús haj nekem is tetszik, de nem feltétel, hogy a rendszeres mosás-vágáson kívül bármit is csináljon vele. A minél sötétebb szemeket szeretem, és a nagyobb melleket-feneket-combokat, de ezek nélkül is bőven lehet álomnő valaki. "Varázslatos" kisugárzásra meg energiákra végképp nem vágyom, engem inkább a fenti dolgokkal lehet megfogni.

2017. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A párom az álomnőm 12 ève. Nem ez a kategória, akit leírtál. De èn sem az a kategória vagyok, akik előttem leírták, hogy milyen legyen a nő. Elkèpzelès van dögivel! Nőt meg csak tèvèben láttak.
2017. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdező az ideál! ;)
2017. aug. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet valami dagadt szőrös csöves is, csak álljon szóba vele.
2017. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!