Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 25+os pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 25+os pasik! Szerintetek jó e a magyar kormány család támogatási, lakáshoz jutást támogatási rendszere? Ha egy 30as egyedülálló pasitól elvárás saját lakás?

Figyelt kérdés

.... na meg, az is hogy ne a lakáshitel vigye el a fizetése felét, legyen sok igényes ruhája és autója. Tudom majd írják a pesti öko lányok,hogy jó a bicikli is és a bkaffé is de Pest nem a világ közepe.

Szóval addig nem lesz barátnőd még nincs házad.



2017. aug. 22. 19:11
1 2 3
 21/30 A legrosszabb ***** válasza:
17%
Na ezen a "majd közösen" dolgon jó nagyokat röhögtem. Szánalmas áltatás a bizalomra... aztán végül rápacsálás a vége.
2017. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Kisebb lakásból lehet nagyobb...vagy/ vagynem kisebb lakás is elviheti az ember pénzét!
2017. aug. 22. 20:30
 23/30 anonim ***** válasza:

Évi 72 ezer Ft lakáskassza támogatáshoz havi 20 ezer Ft-ot kell megtakarítani. Ennyit más megtakarítási formák fixen nem hoznak, nagy kockázat vállalásával hozhatnak, de ott nagyot is lehet bukni.


Több lakáskasszáról meg ezt találtam:

[link]

2017. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
A szüleim közösen hozták össze a lakást annak idején, de akkoriban nem volt például lakáskassza, ez később jött. Volt viszont más támogatási lehetőség, amit igénybe vettek ők is akkor. Apám például kapott szolgálati lakást, ami kedvezőbb volt, mint egyből lakást venni, így tudtak gyűjteni, ők a nulláról indultak szó szerint, csak munkájuk volt, de mivel szegény családokból jöttek, így a családjaik anyagilag nem tudták őket támogatni. Én még a szolgálati lakásba születtem, aztán elkezdtek lakótelepet építeni a környéken, és pár éves koromban oda költöztünk át, a szüleim bevállaltak 2 gyereket, erre kaptak támogatást. 5 évvel utánam jött is az öcsém, a vállalt feltételt teljesítették. Mai napig abban a lakásban élnek. Még emlékszem, amikor a vége felé járt a törlesztésük, akkor már 500Ft-okat vontak tőlük havonta. Persze ez most kis összegnek tűnik, de mikor felvették a kölcsönt, akkor a fizetések is mások voltak. Apámnak pl. az első havi fizetése a 70-es években nem érte el a 10.000Ft-ot, és nem diákmunka volt, és akkor abból meg lehetett élni. :-)
2017. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

24 es a 80as90es években építkeztek kereszt szüleim és egyik kollégám os minimum 80nm alapterületű szintes+ tetőteres ház szilikátblokkból...tszes/céges ifa ingyen hordta a sódert és a homokot,a fél műszak együtt kalákázott szombatonként a gyárból .... minden fusiba ment....na jó persze csak a szép oldalát mondják de akkor talán kicsit könnyebb volt..

Anya unokatestvéreék Matáv dolgozóként akkora házat hoztak össze amiben 3 család elélhetne...az alsó szint egy közepes bérházi lakás+garázs...(ezt pincének hívják) a fölötte a földszinten 30nm nappali konyha wc folyosó...fél szinttel (4 lépcső feljebb) két hálószoba és egy fürdő tetőtér nem lett beépítve de 20+25 nm beépíthető belőle...

2017. aug. 22. 20:48
 26/30 anonim ***** válasza:
Azért ha az ember akarja, ma is össze lehet hozni lakást, csak jól meg kell tervezni a stratégiát időben, és nem ellébecolni meg halogatni, hogy majd lesz valahogy. :-) Én sok sikert kívánok neked, és hogy találd meg a hozzád illő partnert. Jó a hozzáállásod, de ne hagyd, hogy a negatív kesergők lehúzzanak. Akik meg a semmire meg ész nélkül várnak el, azokkal ne foglalkozz. Nekik is megvan a hozzájuk illő, hasonlóan gondolkodó társ.
2017. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
61%

A kormány próbál valamit tenni a fogyó népesség ellen, persze nem béremeléssel, árcsökkentéssel, meg egyéb ésszerű intézkedésekkel, hanem mindenféle hatástalan kamu szarsággal, amire úgyse lesz jogosult a buckalakó férgeken kívül senki...


Amelyik lány meg azért hagy faképnél, mert nincs saját kecód, az forduljon fel. Te jársz jobban, ha elkerülnek ezek a pénzsóvár vérszívók.

2017. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Egyik exemnek se volt saját háza/lakása.

Jelenlegi párommal is albérletben lakunk. Kocsi sincs.

De van 2 gyerek.

Erre majd jön az mindjárt, hogy akkor meg igénytelen vagyok...


Áh, a nem létező f...om tele van a k...a, kib...ott általánosításokból.

2017. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Akkor én v mi ufó vagyok 28 vok nincs saját lakásom és mégis van nőm.
2017. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
52%

vicces épp az egyedülállókat kérdezni a család támogatásról...

szerintem inkább az emberek egymásra találását kéne segíteni...szinte nincs is hol ismerkedni.



"első havi fizetése a 70-es években nem érte el a 10.000Ft-ot"


hát szerintem az akkori magyar bruttó átlagkereset majdnem ötszöröséből röhögve lehetett hitel nélkül is házat venni.

2017. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!