Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi, hogy csak az talál komoly kapcsolatra párt, aki gazdag/alfaállat/ilyenolyan kocsija van?

Figyelt kérdés

És most szeretném kihangsúlyozni, hogy boldog, szeretetteljes kapcsolatra gondolok, az egyéjszakás "leszoplak a wc-ben" dolgokról ne beszéljünk, az nyilván más terület.

Vagy az itteni panaszkodó férfiaknak az utóbbi kell?


2017. aug. 23. 08:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

#18

Ha téged 100-ból 100 nő leépít, érdemes lenne elgondolkodnod a saját felelősségeden. És én ezt tapasztalatból mondom. Mikor sorra ugyanazokat a helyzeteket adja az élet, nem árt átgondolni, miért. Én pszichológus segítségével derítettem ki, mi a sikertelenségem oka. Sok sikert!

2017. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21.: jaj, de hát azért cselekedni kéne! Hát az már energiabefektetés. Sokkal könnyebb itt panaszkodni
2017. aug. 23. 12:22
 23/29 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem egyszerű pszichológia a megoldás a kérdésre. A nőknek pár választási szempont a férfi egzisztenciája. Ezt, lehet, hogy még maga előtt is tagadja sok nő, de a helyzet az, hogy ez egy evolúciós hozadék. A férfiak számára azért tűnnek a nők két színűnek, mert sokan nem vallják be, hogy igenis számít az anyagi helyzet.

A klasszikus vicc is arról szól, hogy Mancika megsértődik, hogy neki nem is számít a pénz, mert a Bélát választotta aki csak 600 ezret keres Jeromossal szemben aki 800-at. Ez ahhoz hasonló, hogy a férfiaknak csak a topmodell alkatú csajok kellenek és ez sem igaz. De mind a két esetben meg kell ütni egy minimális szintet. Most ugye van aki ezt kikürtöli de az lesz a pénzéhes <fennakad az automata szűrőn> vagy az irreális elvárású <fennakad az automata szűrőn>. És van aki nem, az meg egy kétszínű rongy/köcsög.

Ha már itt tartunk, a személyes példám is a fentieket támasztja alá. Sporttal sose volt gondom önbizalommal sem ellenben különcnek különc vagyok. Valami nő mindig volt az életemben de sose válogathattam nagy merítésből pályakezdő koromban. Amióta Béla szintű keresetem van ezzel nincs gond csak azzal, hogy sok a felszínes nő a normálisabbja meg a szobában várja, hogy bekopogjon a szőke herceg (csak a lova ne piszkítson a szőnyegre).

2017. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#22

Sok embernek vannak nehézségei. Nem tudhatod, kiben mi lakozik, milyen élete van, mi akadályozza az előrehaladásban. Csak mert te mindentudónak hiszed magad, még nem biztos, hogy az vagy.

2017. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
29%

Mert nem akarják elfogadni, hogy valószínűleg velük van a baj. Nyámnyilák, buták, idegesítőek, nagyképűek, megszólalni se mernek, tahón viselkednek, túl nyomulósak, nem elég tiszták, ápolatlanok, nem mutatnak érdeklődést a másik iránt, csak magukat próbálják fényezni, ne adj isten folyton panaszkodnak meg siránkoznak a csajoknak is. Illetve ezek tetszőleges kombinációi. Ezek most azok a lehetséges hibák, amik hirtelen eszembe jutnak a környezetemben lévő, csajoknál sikertelen férfiak nagy részéről, biztos van még pár. És ők sem veszik észre magukat, és szerintük is a nőkben van a hiba. Hát ennyi, az ember nem szeret szembenézni azzal, hogy ő a béna, inkább a környezetét okolja, jelen esetben "mindennőegypénzéheskva" jeligére.


Még mielőtt jönne, hogy hazudok, és tuti nekem is a lóvé kéne: a férjem, mikor összejöttünk, keresett nettó 90 ezret (8 éve), nem volt kocsija, az anyjánál élt, vékony volt, pocaknál kis felesleggel. De jófej volt, értelmes, lehetett vele beszélgetni, vicces volt, és nem úgy állt hozzám, mint egy felszedni való ribihez, hanem mint egy értelmes emberhez, aki amúgy tetszik neki. Tetszettek a szemei, a kisugárzása, az illata. Eszembe se jutott lekoptatni. 8 évvel később már van közös kocsi, lakás (örököltem), mindketten jobban keresünk, mint akkor, született egy lányunk, kényelmesen élünk. Szóval fel lehet egy életet építeni együtt is, ez nem akadály. És még elég sok példa van erre a környezetemben, közel sem tökéketes meg pénzes pasik, boldog kapcsolatban, esetleg már feleséggel, gyerekkel. Fura, mi?


Úgyhogy hiszti helyett inkább gondolkozzatok azon, hogy a személyiségetekben, viselkedésetekben hol a hiba. Mert tuti, hogy ott van.

2017. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mert kapcs függő és csak sztereotípiákban hisz/ állom világban él me elvan keseredve.


"Vagy az itteni panaszkodó férfiaknak az utóbbi kell?"

Nekik jó minden csak legyen már 1 nőjük.

2017. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Rám szoktak írni férfiak, soha nem írok ismerkedős dumát, tehát nem tudom, miért.


"És te amúgy hány éves vagy/honnan vagy/vagy csak a témáról beszél, majd utána kérdez ilyeneket. Megírom, hogy nem ismerkedem, "mert r1banc vagy, mert valami jópasi qrogat, mert beképzelt pitsa vagy"... ezekkel nem az autó hibádzik.

2017. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok, tudom ezért most sokan megfogtok kövezni, de én pont az a típus vagyok, akire csak logikusan összerakott észérvekkel lehet hatni. A személyeskedést és sértegetést tehát mellőzzük hölgyeim, előre is köszönöm!


Eddig 36 ilyen kérdésnél írtam, hogy másolja be a kérdező ezeket a nagyon jó tanácsokat, hogy lássuk miről is van szó és ne csak egy újabb férfiellenes kampánynak legyünk az elszenvedő alanyai. Bár az ívet azt kaptam, de a kérésemnek senki nem tett eleget.


Továbbra is ez lenne a kérés, illetve remélem a 37-edik alkalommal már nem kell csalódnom, kérlek kedves kérdező tárd elénk eme hasznos tanácsokat, köszönöm!

2017. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
43%

Mert manapság ez a jellemző, Kérdező. A mai mosléktársadalom gyakorlatilag a külcsínen és a pénzen kívül semmit nem tekint értéknek, az érzelmek meg a belső értékek kit érdekelnek?

Senki nem azt állítja, Kérdező, hogy csak a milliomos alfacsávóknak vannak nőik. Az viszont tény, hogy a nők döntő többsége azonnal otthagy téged, ha talál olyasvalakit, aki nálad jobban néz ki, vagy több a pénze. Ezzel van itt a baj.

Tök érdekes dolog, hogy amikor fölvetem a "szűz nyomi lúzereket" szakmányba szidó nólifer párkapcsolati trolloknak, hogy ha nincs sok anyagias nő, hogy létezhet ilyesmi mint a puncs.hu, arra valahogy mindig csak kínos magyarázkodást, anyázást meg moderáltatást kapok, ipari mennyiségű helyesírási hibával :D még véletlenül se ismerné be egyik se, hogy igazunk van.


"Miért, te 2 teljesen egyforma nő közül nem a gazdagabbat választanád?"


Pont nem a férfiakra jellemző, hogy vagyoni helyzet alapján válogatnak barátnőt. A hozományvadászok ideje már rég lejárt.

2017. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!