Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi jár szórakozóhelyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi jár szórakozóhelyre csak azért, hogy ott felszedjen valakit?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és sok nő is, hogy felszedjék..
2017. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A nők többsége a barátaival megy"


Oda esetleg, haza már nem olyan biztos. :D A második része amit írsz az tényleg így van, de valaki így érzi jól magát, hogy nem is foglalkozik semmivel csak a nőzéssel. Nem mindenkinek ugyanarról szól egy buli, valaki táncolni szeret meg beszélgetni, valaki meg csajozni. Valaki meg vegyesen, én például úgy megyek le mindig hogy haverokkal, aztán ha valami összejön akkor elköszönök szépen tőlük (vagy nem) és megyek, ha meg nem akkor az sem baj (néha de), legalább buliztam egy jót. Szerintem ez így tök oké, meg azzal sincs baj ha valaki minden egyes alkalommal csak és kizárólag a nőkért megy le, bár mondjuk azt elhiszem hogy egy nőnek aki a barátnőivel megy le elég idegesítő lehet amikor a hatodik részeg csávó próbálkozik be valahogy fél órán belül, de ez sajnos ezzel jár. :DD Ezért utálom én amikor a barátnőm nélkülem akar bulizni, tudom hogy minden egyes alkalommal legalább 5-6 madár lesz aki próbálkozik (és ez a nagyon minimum) mert tudom csak az ismerősi körömből is kiindulva, hogy 10 csávóból 7 de inkább 8 azért van ott hogy valakit elvigyen. De ez már egy másik történet. :DD

2017. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"én például úgy megyek le mindig hogy haverokkal, aztán ha valami összejön akkor elköszönök szépen tőlük (vagy nem) és megyek, ha meg nem akkor az sem baj (néha de), legalább buliztam egy jót."


Ez nyilván csak szingliként, elolvastam az egészet és kicsit furának tűnt.. :DDD

2017. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!