Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki kipróbálta a "double penetration"-t? Amióta tudom, undorodok tőle, ő meg sírt emiatt. Nem akartam megbántani, de nem tehetek róla.

Figyelt kérdés

Alakulunk egy lányismerősömmel kb. 1 hete, csak randizgatásnál, találkozgatásnál tartottunk, meg csóknál, szóval még semmi komoly. Kiültünk fröccsteraszra valamelyik este, és már kicsit becsiccsentve elkezdtünk sztorizni az eddigi szexuális élményekről, nyomorék exekről, kinek mi és mennyi volt eddig stb.

Ekkor elmondta, hogy egyszer kipróbálta a barátjával és annak egy haverjával. Meglepődtem nagyon, mert szép lány, de mégsem az a szolisribi, hanem értelmes.

Na mindegy, nem adtam ennek hangot, hazamentem, és ezen agyaltam reggelig, majd írtam neki messengeren, hogy hagyjuk a dolgot valami kínos hülye szöveggel.

Barátnője(közös ismerősünk) mondta nekem, hogy sírt, mert bízott benne, hogy összejövünk.

Szerintetek mit kellett volna tennem?


2017. aug. 23. 23:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
46%
Hát szerintem én is dobtam volna.
2017. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
40%
En se tettem volna maskepp. Tenyleg undorito.
2017. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem hívjátok meg a közös ismerőst és kvittek lesztek ;)
2017. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
35%
Lány létemre, megértelek. Szerintem az én párom is dobott volna, ha ilyen derült volna ki rólam a megismerkedésünkkor. Most, 3 év után lehet hogy emiatt nem mennénk szét, de tuti csalódna bennem.
2017. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés megint csak arra lesz jó, hogy a 2 tábor egymásnak essen. Valaki vagy konzervatívabb beállítottságú, vagy liberálisabb. Neked ez már nem fért bele, ez van.
2017. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
30%

"Ti összejönnétek egy olyan lánnyal"


Egyértelműen nem.


"mert szép lány, de mégsem az a szolisribi, hanem értelmes"


Meglepődnél,de a legnagyobb szajhák az átlagosan szép nők köréből kerülnek ki,mert sokkal több ajánlatot kapnak a megközelíthetőségük miatt,mint a "szolisribik". Így aztán nem akarnak lemaradni semmiről,mert féltik az előnyüket a jobb nőktől.

2017. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
92%
sztem jó h kiderült...ink most jöjjetek rá, h neked ez nem fér bele, mint később...
2017. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
41%
Igen jarnek.
2017. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
42%
egy bevállalós, vagány csaj, imádnám
2017. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%
Megértelek.
2017. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!