Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki kipróbálta a "double penetration"-t? Amióta tudom, undorodok tőle, ő meg sírt emiatt. Nem akartam megbántani, de nem tehetek róla.

Figyelt kérdés

Alakulunk egy lányismerősömmel kb. 1 hete, csak randizgatásnál, találkozgatásnál tartottunk, meg csóknál, szóval még semmi komoly. Kiültünk fröccsteraszra valamelyik este, és már kicsit becsiccsentve elkezdtünk sztorizni az eddigi szexuális élményekről, nyomorék exekről, kinek mi és mennyi volt eddig stb.

Ekkor elmondta, hogy egyszer kipróbálta a barátjával és annak egy haverjával. Meglepődtem nagyon, mert szép lány, de mégsem az a szolisribi, hanem értelmes.

Na mindegy, nem adtam ennek hangot, hazamentem, és ezen agyaltam reggelig, majd írtam neki messengeren, hogy hagyjuk a dolgot valami kínos hülye szöveggel.

Barátnője(közös ismerősünk) mondta nekem, hogy sírt, mert bízott benne, hogy összejövünk.

Szerintetek mit kellett volna tennem?


2017. aug. 23. 23:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
12%
Az kb 40cm true damage .:D :D :D
2017. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
35%

# 40


A társadalmi réteg sem mindegy, gondolom valami panelprolik vagytok.

A szüzességgel tudsz te is érvelni, de a logikád szerint a kérdező is szűz.

2017. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
10%
Ja, azért a "szűz" meg az "ostobenkó több faxt kilincset fogtam mint " között nem egy árnyalatnyi a különbség. :)
2017. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
12%

# 42


Persze, mindenki megtalálja a saját szellemi szinten lévő párját.

Az ilyen igénytelen hímringyók meg riherongyok mindig szépen egymásra találnak, aztán össze vissza csalják egymást.

Szánalmas, lenézendő élet. :)

Ez a szűzfiúzás is olyan unalmas, kezdjük ott, hogy én lány vagyok. :D Szegény nagyon retardált.

2017. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
6%
Hát ha én is szűznek számítok (lol), mert nem dugtak meg egyszerre ketten, és nem is vágyom rá, akkor inkább lesz szűz, mint... más :)
2017. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
65%
Nem panelprolik vagyunk, es egyikunknek sincsen extrem eloelete es egymast se csaljuk ;) Szimplan nem ilyen dolgok alapjan iteljuk meg az embereket. Plane, ha mar ismerjuk annyira az illetot, hogy ertelmes embernek gondoljuk, akkor egy(!!) ilyen dolog ezen nem valtoztat. Nyilvan mas eset, ha valaki rendszeresen gangbang partykon vesz reszt, de a kerdesben nem eppen errol volt szo.
2017. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Én csak sajnálni tudom az olyan gyökereket, akik a "szűz" szót szitokszokent használják.
2017. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

# 47


Két lehetőség van, vagy kretén vagy szociopata az ilyen ember.

Kretén, ha tudja, hogy nyilván nem huszonéves szűz, akit ezzel oltogat, csak ezzel akar mást idegesíteni.

Szociopata, ha tényleg elhiszi, hogy huszonéves szűz, akinek ír, csak ez a hobbija, hogy mentálisan nem 100%-os embereket még jobban sárba tipor.

2017. aug. 25. 20:45
 49/49 anonim ***** válasza:

"Szimplan nem ilyen dolgok alapjan iteljuk meg az embereket."


-->


"Nyilvan mas eset, ha valaki rendszeresen gangbang partykon vesz reszt, de a kerdesben nem eppen errol volt szo."


Mitől más? Most akkor ez alapján vagy nem ez alapján ítélitek meg az embereket? Legközelebb mielőtt mondani akarsz valami gondold át, mert amikor 2 kommenttel ellent mondasz egymásnak, attól nem tűnsz értelmesnek.

2017. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!