Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan pasival, akinek voltak olyan ügyei, hogy pl.2 lánnyal volt egyszerre alkalmi szexe stb?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 20:51
1 2
 1/11 anonim válasza:

és ez hogy derült ki? ő mondta el?


ha a srácnak van esze, ezzel nem henceg az elején

2017. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem illenénk össze.
2017. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyebkent nem lenne vele mas baj, akkor igen, de ezekrol a dolgokrol nem feltétlenül szeretnék tudni. Miután elmondja, lehet kicsit másképp néznék rá.
2017. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megvolt.
2017. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy ő hogyan viselkedne vele, vagy be tudná-e bizonyítani, hogy csak én érdeklem.

Amúgy ha nem volt akkor párja, akkor miért baj az alkalmi szex? Más, ha egy kapcsolatban hajtja a nőket, meg más ha egyedülálló. Most mit csináljon szegény matyizzon otthon egyedül amíg nem talál barátnőt? Nyilván engem is zavarna kicsit a dolog, de ha a viselkedéséből az jön le, hogy tényleg velem akar lenni, akkor túl tudnám tenni magamat rajta.

2017. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt ő akkor tálalta, mikor még össze sem jöttünk, az hencegés, és egyben célzás is, hogy "mekkora király"... Egyáltalán nem vonzana, nem akarok hallani arról, hogy ki kiket és hogyan dugott, legfeljebb ha már egy ideje a párom és valahogy szóbajön. Tehát nem kell titoknak lennie, de ezt intelligens ember nem jelenti be csak úgy.


Amúgy meg, az emberek változnak. Ne mondja már senki, hogy nem csinált olyat az életében kíváncsiságból, ami egyszer szép volt, jó volt, elég volt, vagy esetleg meg is bánta. Én szexuális téren elég tapasztalatlan vagyok, de más téren csináltam elég hülyeséget, és jól is van az úgy. Kérdés, hogy az illető változik-e. Mert lehetek én egy cigaretta után láncdohányos is, és legyinthetek az egészre, hogy a buli kedvéért megérte, most már tudom, milyen, és pont. Amúgy meg ha szingli, nem k urvára mindegy nekem, mit csinált? Esküszöm, arra jobban harapnék, ha megcsalta volna a barátnőjét. Így nem tett semmi szemét dolgot. A sok prűd álszent meg csak fintorogjon, ezen az oldalon úgyis divat, hogy mindenki felcsapott szűzlányvadásznak, mert fáj neki, ha más is volt a nőjében (mintha a tulajdona lenne, aki nem lehetett szerelmes senkibe előtte) meg a többi beteg dolog...

2017. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Sima egyéjszakásra még azt mondom, oké, ha nagyon kanos volt már, és sehol láthatáron egy kapcsolat... de 2-vel... ott már hozzáállásra sem passzolnánk össze.
2017. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, más is kapott "mdééa_m4olémjdol-ajn"-tól privit?
2017. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kaptam :'D Azt hitte vicces. A kérdés alapól csak trollkodás. Gondolom téged is lek.vázott :)
2017. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!