Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan extrovertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan extrovertált fiuk akiknek bejönnek a kicsit csendesebb lányok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok introvertált viszont az ismerkedés, beszélgetés új emberekkel nagyon nehezen megy. Amúgy szoktam bulizni járni és nyitott vagyok, csak olyan láthatatlan vagyok pont a csendesség és visszahúzódóbb természetem miatt. Szóval vannak olyan bulizósabb, hangosabb fiuk akik buknak a visszahúzódóbb csajokra vagy esélytelen?

2017. aug. 25. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem. Volt csendes nőm, és ő vágott át egyedül.

A többinél ha gond van kinyitotta a száját.

2017. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van abban valami amit az utolsó válaszoló ír. Viszont a kérdés arra irányul, hogy csak egy éjszakára vagy kapcsolat szinten. Mert szerintem mindkettőre jó esélyed van elsőre segít az alkohol.

Hosszabb kapcsolatnál pedig ha túl vagytok az ismerkedésen akár baráti társaság, buli, munka, suli.. és bejöttök egymásnak miért ne?? Viszont csak azt tudjuk, hogy visszahúzódó vagy mást nem de gondolom később azért megbeszélitek a dolgokat. Ha nem mondod el ha zavar valami az sosem jó.

2017. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok, de én se vagyok az a nagy ismerkedős ember.
2017. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jaj, 13-as, de hát nem te kellesz neki, hanem az extrovertált partyarc csávó! :D
2017. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

@14: csodálod? Annyi vér nem volt a pucájában, hogy ráírjon a csajra, hogy "szia, bejönnek az ilyen stílusú lányok, iszunk egy kávét?".


Ehelyett bebüfizte ide, hogy neki bejönne, és most remegve várja, hogy a csaj veszi e a lapot, és férjéül kéri.

2017. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!