Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el, hogy nem sikerül bepasiznom? Hűtlen akarok lenni!

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy kifejezetten szép vagyok, intelligens, jó humorú. Nyitott, és közvetlen vagyok, bár nem túl kihívó, de azért van sok más apró csábítási eszköz is. Annyi megcsalós sztorit hall az ember, a hűtlenség, a kalandok mindenütt ott vannak, nekem hogy-hogy soha nem ment túl az érezhető közös szimpátián?
2017. aug. 25. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondoltam volna, hogy vannak akik direkt akarják megcsalni a párjukat.
2017. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mit ronthatsz el, a leírásod alapján eléggé riban.c vagy hozzá.
2017. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a direkt megcsalásról szól, 15 éve házasok vagyunk,nagyon sokat küzdöttünk a házasságunkért, de úgy tűnik teljesen kihűlt...
2017. aug. 25. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Aha, és erre megoldás a (nem direkt, lol) megcsalás.. Agyam eldobom. Ha ennyire nem működik, akkor legyél inkább egyedül, mint társas magányban, akkor pasizhatsz kedvedre és a gerinced is megmarad. Tudom, egyes nőknél ez nem szempont, de komolyan egy aljas ringyó akarsz lenni?
2017. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A megcsalás nem a közös szimpátiáról szól hanem a szexről...
2017. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak trollkodsz, ugye?
2017. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Akkor mi lenne, ha a férjed próbálnád meg felszedni és elcsábítani újra, nem undorító módon idegen fickókat.

Biztos nehéz lesz, de ennek legalább van értelme, és gerinces megoldás lenne.

2017. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

A magyar jog teret ad a házasság megszakításának is. Ha már a házaspár képtelen egymással párkapcsolati tevékenységet folytatni akkor közös megegyéezéssel a házasság felbontható. Így lehetőség nyílik a felek számára, hogy ne csúfolják meg a házasság intézményét és önmagukat is azzal, hogy baszni akarnak valakivel miközben férjük/feleségük van.

Szóval, ha nem megy és már megjavítani sem tudjátok, akkor nem az az egyetlen megoldás, hogy félrekúrelgattok.

2017. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Tenyleg sok a hulye es beteg a gyakorin :D Megdugjalak az kell? Oke
2017. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!