Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy embernek olyan kellemes kisugárzása és személyisége volt, hogy rendesen addiktív lett a számotokra, és pár óra után már hiányzott nektek?

Figyelt kérdés

Nekem most először. Amikor talákoztunk különösképpen nem is keltette fel a figyelmem a külsejével, az öltözködési stílusa megtetszett meg az átlagnál valamivel szebbnek láttam, de ilyen százával van naponta.


Aztán ahogy megismertük egymást, az intelligenciája, az álláspontja és a véleményei a világ eseményeiről, dolgairól, politikáról, az ízlése a zenében, a ruhákban, a filmekben, mindenben, amikkel a szabadidejét tölti, a humora, a hangja, a nevetése meg minden aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Egyszerűen mintha a lelkem másik felét találtam volna meg, vagy én nem tudom. Ez lenne a szerelem? Egy baj van, hogy konkrétan még nem kezdeményezett. Mit csináljak?



2017. aug. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan régen volt ilyen,ami az én életemben eddig ritkán fordult elő.Pár óra alatt teljesen megfogott a kisugárzásával és a személyiségével.Sajnos ő semmit sem akar tőlem,ezért nem kezdeményezett.Azóta nem megy ki a fejemből az egész.Egy kicsit azért fáj is.
2017. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ikerláng.
2017. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

De mivel ő házasságban él, nem lett belőle kapcsolat.

Részemről ez kizárt.

De belehaltam.

5 év telt el és azóta sincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe.

Mit csinálj?

Kezdeményezz te, aztán majd meglátod!

Jobb a rossz bizonyosság, mint a bizonytalanság.

2017. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát kezdeményezz!!!
2017. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon durvát mondok. Van egy férfi itt kezdtünk el levelezni a gyiken 10 nappal ezelőtt. Fogalmam sincs hogy néz ki de minket egymásnak teremtettek. Soha nem hittem volna hogy létezik ilyen. Sajnos mindkettőnk házas így nem lehet semmi a dologból de ha pár évvel ezelőtt találkozunk. Kicsit belehaltam ebbe a dologba. Na szóval igen létezhet ilyen 
2017. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a külsőn múlik, adott 2 ugyan olyan szép ember, egyik mellett lehet hogy még napok múlva is feszengsz, nem találjátok a közös hangot, a másikkal meg fél óra után már úgy érzed, hogy évek óta barátok vagytok.

Ilyen ez.

2017. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!