Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha én természeteségge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha én természeteséggel érzem azt, hogy nincs semmi esélyem komolyabban egy nőnél, netán még így tervezni is?

Figyelt kérdés
Külsőmmel nincs gond, szoktam sportolni, vannak olyan nők akiknél imponálok, de kB csak a külső miatt.. volt már hogy próbálkoztam, de ennek ellenére nem lett belőle semmi. Én a belsőmet okolom, ahogy telnek a napok évek, egyre inkább kezd erősödni bennem az, hogy tényleg szültetni kell rá. Én a felszinességekbe nem hiszek, hogy fel vegyek egy stílust és azzal próbáljak nőt szerezni. Képességeimbe, stílusilag nem érzem azt hogy nekem valaha párom lesz, pedig vágyom rá, a gondolatra, hogy egy szerethető feleség, boldog család. De nem tudom megugrani azt a szintet. Normális hogy egyre inkább erősitem magamba ezeket a dolgokat? Bejönnék nőknek, csak belsőleg teljesen más húron vagyunk. Emiatt meg is kímélném magam meg a partnert is a kellemetlenségektől.
2017. aug. 25. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát keress olyat, akivel egy húron vagytok.
2017. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagy hűhónak tartom az egészet.. nem látom semmi értelmét az ismerkedésnek így, hogy minden a külsőségről képmutatásról szól
2017. aug. 25. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj. Nem kell tudatosan ismerkedni. Majd jönni fog a nő, ha nem keresed.
2017. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Valószínűleg nem fogsz nekem hinni, de szerintem nincs olyan, hogy erre születni kell. Azért érzed szívásnak a párkeresést, mert az is.


Itt annak buli leginkább aki beéri kevesebbel (vagy ha megégeti magát, akkor még neki sem), vagy egy piszok mázlista.


Én az utóbbi kategóriába esek. Sosem gondoltam volna, hogy 1. találok épeszű férfit, aki többre becsül egy éjszakánál (és nem 50 feletti)

2. hogy mindezen tulajdonságai mellett még képes engem elviselni is (mert azért cink vagy sem, lássuk be, veszettül rossz természetem van, és külön serleg jár mindazoknak akik képesek házsásosnapjaimon nemhogy szeretni, de elviselni)

2017. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

folyt köv. (elküldte előbb)


Szóval a lényeg, hogy ahhoz, hogy találj egy olyan embert akivel úgy igazán passzolsz, az szerintem puszta szerencse dolga. Mindegy, hogy jóképű vagy, vagy csúf, szegény vagy gazdag... nehéz olyannal találkozni, aki elvisel, aki tényleg téged értékel és még a rossz napjaidon is képes szeretni.

2017. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ne keressed és majd jön magától egy aljas és rosszindulatú tanács, pl. én 35 éve nem keresem és mégsem jön :)
2017. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!