Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy nem jóképű férfiként nem sok értelme van élni? 20/F

Figyelt kérdés

Hiába van hobbim amivel lekötöm magam mindig eszembe jut, hogy nem vagyok egy olyan srác akire a lányok vágynak ezért mindig csak az őrlődés, a világvégi hangulat jellemző rám mikor egyedül vagyok, nagyrészt pedig egyedül vagyok itthon és a szüleimmel. Nekem így nincs kedvem élni mert hiányzik az az élet ami a sikeresebb pasiknak összejött és élveznek. Hiába mondja akárki, hogy a párkapcsolat nem minden, nők nélkül meg szerelem nélkül kibírhatatlan.

Most is az jutott eszembe, hogy mekkora szívás volt az egy jól kinéző katonának ha meghalt egy háborúba. Legszívesebben cserélnék vele...



2017. aug. 25. 18:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 Heart of Darkness ***** válasza:
87%
Nem vagy teljesen normális. Átlagos férfiként is lehet találni barátnőt és boldogan élni, ha épp ez a boldogságod függvénye.
2017. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 A kérdező kommentje:
Lehet annak aki fel tudja dolgozni, hogy nem kell nagyon sok nőnek de továbbra sem adja fel. Ha annak tud örülni, hogy száznak nem kellett de egynek aztán valahogy mégis akkor ő a legboldogabb ember a világon.
2017. aug. 25. 18:56
 3/119 anonim ***** válasza:
73%
Na miután kisírtad magad, keljél fel, aztán kezdj el férfiként viselkedni, mert ezaz a hiszti, amit a nők is éreznek benned.
2017. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek én senkinek. Bejárok egyetemre, váltok néhány szót az haverjaimmal és kész. Amit leírok azt csak ide írom semmilyen ismerősre nem tartozik.
2017. aug. 25. 19:00
 5/119 anonim ***** válasza:
60%
#napirinya
2017. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 anonim ***** válasza:
68%
vége lesz mán?
2017. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
35%
Én meg megőrülök jóképű pasiként, hogy mindenféle nő zaklat facebookon random. Nekünk se jobb hidd el.
2017. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 A kérdező kommentje:

Minek?

Menj és dugj egyet ha te bármikor megteheted... engem meg hagyj békén :)

2017. aug. 25. 19:05
 9/119 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig jobb, én örülnék neki ha mindenféle csaj "zaklatna".
2017. aug. 25. 19:06
 10/119 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem először magadon 'dolgozz'... ki a lópikulát érdekel milyen helyes egy pasi ha 1 értelmeset nem lehet vele beszélni vagy olyan xar a humora hogy sírva fakadnék... Volt màr legalább 1-2 komoly kapcsolatod? Nem láttál te még olyan pasit aki halál loosernek néz ki de mégis csinos barátnője van? Nem kell mindenkinek tetszened ahhoz hogy jól érezd magad
2017. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!