Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony egyetemista pasinak mennyi esélye van egy ilyen kaliberű hihetetlenül dögös csajnál?

Figyelt kérdés

[link]

Most találtam erre a kézis csajra a google képkeresőben. Nem tudom, hogy nekik mi az ideáljuk - valószínűleg a hasonló életvitelű magas, sportos álompalik - de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy ilyen szép csajt láttatok-e már alacsony pasival kézenfogva sétálni. És ha igen, akkor az illetőről mit kell tudni (külső, belső, karrier)? Alacsony pasiként hogyan lenne esélyem egy ilyen csajnál? Vagy totál reménytelen? Az itt lévő csajok közül - aki hasonlít hozzá (cicás szemek, szexi orr és babaarc) - annak szívesen küldök képet privátban, hogy érdemben tudjon nekem válaszolni (persze feltételek esetén). A válaszokat előre is köszi.



2017. aug. 27. 12:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Semmilyen esélyed nincs egy ilyen kaliberű, hihetetlenül dögös csajnál, alacsony, egyetemista pasiként.

Sőt, más nőnél sincs semmilyen esélyed, soha nem leszel alfa, örökké egy szánalmas, alacsony béta fogsz maradni, akire még csak véletlenül se néznek rá a nők.

Akár be is vonulhatsz egy barlangba remete életet élni és vehetsz magadnak 2 macskát társaságnak (már ha ők elviselnek téged).

2017. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ilyen csajt siman szerezhet egy jo csavo, aki alacsony... az utcan rengeteg ilyen maszkal, valoban szep, de azert ne tulozzunk
2017. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is letiltanám a csába a kicsiafütyim, alacsony vagyok kérdéseket, ellenbe társkeresést azt engedném. Volt már olyan csaj, hogy élőbe alacsonyabb voltam mint ő és jól elpoénkodtunk rajta. Persze nem lett belőle semmi, de nem ezért.
2017. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 Dehogynem ezért, legfeljebb valami mást kamuzott neked a csaj.
2017. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy szép arcú, de korántsem dögös lány van a képen.
2017. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Akkor problema ha annak tekinted. :D

Ez a csaj atlagos plusz nekem nem is jon be annyira. Lattam alacsony sracokat akik bombazokkal jartak. Sot volt alacsony csavo aki tolem szedett el egy bombazot :D.

De ez regen volt meg tini koromban. Na mindegy

Azt hiszem azt akarom ezzel mondani hogy ha alacsony is vagy nem szamit. Az szamit hogy te milyen ember vagy es milyennek tartod magad? Mennyi ver van a pucadban? Odamersz-e menni ahhoz a csajohz? Ezek szamitanak. habar a 170 nem alacsony en vagyok 1.85 es en atlagos vagyok.

De az tuti hogy ugy nincs eselyed nala hogy ha ugy nezel ki mint egy utcai suhanc. Figyelj arra mit viselsz, hogy viselkedsz stb. Ha ebben szukseged van segitsegre akkor irany az AlphaM.com (a srac aki csinalja is akkor mint te kb 165-170 lehet)

2017. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
semmi esélyed nincs
2017. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17es

mi van felsz a konkurenciatol? vagy nincs eleg onbizalmad hogy egy lanyhoz odamenj 2 percig valami ertelmeset makogni aztan elkerj egy szamot?

2017. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi lenne olyan egetverően furcsa abban, ha ez a lány egy 170 cm-es fiúval járna? Feltéve, hogy a srácnak nincs ocsmányul torz gnómfeje. Nap mint nap látni ilyen párokat. Utcán, közlekedési eszközön, ismeretségi körben stb. Basszus. Kérdező te nagyon creep lehetsz, ha ezen komolyan agonizálsz, és nemcsak úgy unalmadban tetted fel a kérdést. Ha nem vigyázol, rögeszmés leszel.
2017. szept. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 De La Cruse ***** válasza:

A nőknek az apjuk az ideáljuk.

Ismerd meg az apját és beszélj vele úgy ahogy ő szereti.

2018. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!