Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azt mondják, hogy egy alacsony fiúra nem tudnak férfiként tekinteni. De akkor egy 170cm magas rohamrendőr/katona/kommandós sem férfias?

Figyelt kérdés
Én 168 cm magas vagyok és az a nagy álmom,hogy rohamrendőr legyek,tömeget oszlassak és a huligánokkal verekedjek! :) A magasságom nem fog ebben akadályozni.De a sok 190 centis nyápic belefosna a gatyájába,ha oda kéne állnia :)

2017. aug. 24. 16:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
170 centivel nem lehetsz kommandós. Rohamrendőr talán igen. A lányoknk az tetszik, ami. Ezen nem tudsz változtatni.
2017. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas. Huliganokjal verekedni. Felemelo életcel.
2017. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%

Báháháháhá :D


Majd felügyelheted Hapci, Kuka meg Morgó ügyeit, téged ugyanis a törpe osztályra osztanak be a földikhez.


("Hülye kérdésre hülye válasz" rovat)

2017. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%

Ha a 100 kilós marcsa kérszer akkora csípővel rendelkezik (így könnyebben szül) akkor nőiesebb mint a toppmodell julcsa aki a keskeny csípője miatt nehezebben fog szülni?

Mert ha attól hogy te ki leszel pattintva így fizikailag (valószínűleg) jobban bírod a strapát mint az átlag férfiasabb vagy mint a magas csávó akkor marcsa azzal hogy könnyebben szül ami ugye ennek lehet a női megfelelője nőiesebb julcsánál. Vagy így már bukik az ötlet?

2017. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
azert nezz utána, én úgy tudom, hogy a kis termet kizáró ok lehet, persze lehet, hogy nem minden egységnél.
2017. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Utolsó,ebből egy szót nem értettem.

#1 már miért ne lehetnék?

2017. aug. 24. 16:30
 7/25 A kérdező kommentje:

Mármint a 4-es kommentből nem értettem semmit.

Rendőrségnél 165 cm a határ,a honvédségnél meg nem foglalkoznak a magassággal,ott nincs ilyen követelmény

2017. aug. 24. 16:34
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
A lányok ilyet mondanak, a nők pedig tudják, hogy a férfiasság nem a magasságból ered, hanem a jellemből.
2017. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

#8


Nice önáltatás :P

2017. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok. Azt próbáltam elmagyarázni hogy nem feltétlenül a fizikai erő ami férfiassá tesz valakit. Ezzel hoztam párhuzamba a női nemi szerepnek megfelelő szülést. Attól hogy valaki izmos és tud (szeret) verekedni nem feltétlenül lesz férfias vagy férfiasabb annál aki magas és adott esetben szintén izmos/jó kiállású attól hogy az izmait harcra használja "tömeget oszlasson és a huligánokkal verekedjen". Sőt.

Ennek megfelelően nem az a nő lesz a férfiak szemében nőies aki könnyebben szül. Hiába ez a női "feladat" ahogyan a férfié hogy "megvédje a nőt".

Remélem így tisztább.

2017. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!