Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján vetnek el a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján vetnek el a lányok, ha meg sem ismernek és semmit, de semmit nem tudnak rólam?

Figyelt kérdés

Amikor neten ismerkednék, miért elutasító a lányok 99%-a? Nem láttak rólam még képet se, akkor honnan veszik, hogy ronda vagyok? Az égvilágon semmit nem tudnak rólam. Ha felteszek egy teljesen normális kérdést, hogy mi az érdeklődési köre, akkor már nem ír vissza. Tényleg gáz megkérdezni valakit, hogy milyen dolgok érdeklik?

Ha szinte nem is váltottunk levelet, honnan veszi, hogy szexmániás vagyok?

Miért ilyen passzívak, sőt elutasítóak a lányok, miért nem akarnak ismerkedni? "mert van pasijuk", hahaha, nagyon jó válasz, de köszönöm, nem kérek ilyen szintű válaszokat az elmeroggyant válaszolóktól.



2017. aug. 27. 15:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőre gondolok, de néha arra is igazak ezek. Van legalább 6 db képem társkeresőn, csak amikor elküldök egy teljesen normális üzenetet (semleges dolgok vannak benne, vagy amibe nem lehet belekötni, illetve normális kérdések), akkor visszaírja a lány, hogy nem egymást keressük ÉS mindezt úgy, hogy meg se tekintette a profilomat! Kijelzi a társkereső, hogy ki tekintette meg az adatlapomat, de ő azt se tette meg.
2017. aug. 27. 16:11
 12/17 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy a lány írt rám itt gyakorin és utána már nem írt vissza, amikor megkérdeztem, mi az érdeklődési köre.
2017. aug. 27. 16:13
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudom, hogy hogyan működik az internetes társkeresés, mert még soha nem próbáltam, de én sem nagyon írnék vissza egy vadidegennek, akiről még egy képet sem láttam.
2017. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha valakinek nincs képe, akkor én azt gondolom, hogy oka van annak, hogy nincs. Például családja/barátnője/bárkije van, és nem akarja, hogy bárki felismerje. Vagy van valami defektje. Az már más kérdés, hogy ír, és mellé mondjuk elküldi a képét.

Ha pedig nem társkereső oldalon írsz, akkor meg persze, hogy nem nem írnak vissza. Az nem társkereső.

Ha nincs róla semmi kitöltve az adatlapján, akkor minek írsz neki? Ha én ilyen adatlapot találok, az számomra azt mondja: Lusta és igénytelen vagyok arra is, hogy kitöltsek néhány dolgot. Szóval úgysem írok vissza, ne is próbálkozz.

2017. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem a társkeresőkre érted, akkor meg minek várod el, hogy válaszoljanak? A nem társkeresők NEM TÁRSKERESŐK. Pont nem arra vannak kitalálva, hogy az ember ismerkedjen rajtuk.
2017. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Remélem, a neten ismerkedés alatt a társkeresőt érted, nem azt, hogy random ráírsz ismerkedési céllal emberekre itt, facebookon stb. Ha mégsem ez a helyzet, akkor itt van az első bibi: a legtöbb ember olyan oldalakra, aminek nem társkeresés a célja, nem társat keresni megy fel, és rohadtul irritáló, ha jön egy üzenet, azt hiszed, vmi téma, ami téged érdekel, és vmi random muksó rádír, hogy "szívesen dumcsiznék veled" (mondjuk az a lájtosabb kategória). Ez főleg azért zavaró, mert van párom, sőt néha olyan válaszhoz írják, ahol ezt le is írom... de amúgy is zavaró lenne. Van elég lehetőségem offline is ismerkedni, és bármilyen fura, nem volt sosem hobbim meg elsődleges nekem az ismerkedés (pedig romantikus típus is vagyok), más dolgok is le tudnak foglalni, sőt. Van, amikor zavar.


Társkereső. A társkereső, akárhogy nézzük, egy piac. Én nem állnék le olyannal, aki magát nem képes felvállalni egy képpel, mert 1) a párkapcsolathoz kell fizikai vonzalom is, és nem vagyok időmilliomos, hogy rászánjak egy emberre x napot, hogy aztán kiderüljön, hogy nem mozgat meg bennem semmit fizikailag... ráadásul azután meg elég kínos visszautasítani, és persze el fog mondani mindenféle felszínes p...ának, pedig csak reális és korrekt vagyok, 2) mégis tudjam, kivel állok szemben. Persze, a kép lehet hamis is, de az kiderül a találkozón úgyis, így legalább tudom, hogy az egy hazug barom., 3) pont ezek miatt, ha nem rak ki képet, azt fogom hinni, hogy azért, mert szégyelli magát, és rondának tartja magát, vagy azt, hogy azért, mert hazudik.

2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#10 akkor minden társkereső oldalon az összes férfi arra a kb 5 nőre írjon aki kitölti az adatlapját, bemutatkozót ír, és nem csak 1-2 képet tölt fel? háááát
2017. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!